HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Banko Tabelası

09.11.2018
716
Banko Tabelası

Banko Tabelası

Banko tabelası ile müşterilerin ilk izlenimleri oluşan kurumlar için farklı modelde tabelalar mevcuttur. Kurumların kullanmış olduğu bu tabelalar özellikle gelen müşterilerine ilk görüşte kurumsal bir görüntü iletmek için kullanılmaktadır. Kurumlar tabela yaptırmak istediklerinde, tabelanın kullanılacağı alanın ölçüsüne göre tabela siparişi vermektedirler. Boyutları kullanılacak bankonun büyüklüğüne göre değişen tabelalarda fiyatlar da bu sebepten dolayı farklılık göstermektedir. Kişilerin tercihine göre düzenlenen tabelalarda birçok seçenek vardır. İsteğe göre ışıklı veya ışıksız olarak üretilen tabela modelleri de mevcuttur. Kurumunuza göre renk ve model tercihi yaparak sipariş verdiğiniz tabelaların uyum sağlaması bir bütünlük sağlamanız için oldukça önemlidir.

Banko Tabelası modelleri

Tabelalarda pleksi malzeme ve kutu harf gibi malzemeler kullanılarak üretimi yapılmaktadır. Banko tabelası, kaliteli ve şık bir görüntü ile görsellik açısından müşterilere hitap etmelidir. Ayrıca kurumların, kurumsal kimliklerini yansıtmayı sağlayan ürünlerden bir tanesidir. Farklı, yenilikçi ve günümüze uygun modern tasarımlar için firmaların internet sitelerindeki görsel örneklerden fikir edinebilmektesiniz. Görsel açıdan ofislerinizde şık bir görünüm elde etmek için en ufak detaylara bile önem vererek kaliteli malzeme kullanılan tabelalar tercih edilmektedir. İstenilen ölçülerde özel üretim yapılan tabelaların, tercih edebileceğiniz farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Tabelalarda isim kullanımının yanında bazen logo da kullanılmaktadır.

Tabela modellerini genel olarak en çok ofisler tercih etmektedir. Ofislerin bankolarında yer verilen tabelalar müşteriler için hazırlanmaktadır. En önemli reklam aracı olan banko tabelası seçiminde özenli davranılarak şık bir görüntü olması istenmektedir. Şık ve dikkat çeken bir görüntüye sahip olan tabelaların müşterilerin akıllarında kalması daha kolay olmaktadır. Bu sayede müşteriler kurumun markasını görsel olarak hafızalarında yer edinmesinden dolayı unutmamaktadırlar. Birçok farklı modele sahip olan tabelalarda kurumsal kişiliğinizi yansıtan modeli oluşturarak bu sayede akıllarda kalıp, en güzel şekilde reklamınızı da yapmaktasınız. Firmalarla iletişime geçip sipariş vermenizden sonra ücretsiz keşif için tabelanın kullanılacağı alana gelerek, gerekli ölçüleri ve bilgileri not alan firmalar kısa sürede üretimini gerçekleştirmektedirler. Ayrıca firmalar tarafından tabelaların montajı da yapılarak kullanıma hazır bir şekilde teslim edilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: