HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

Balıkçı Tabelası

07.08.2014
Balıkçı Tabelası

Balıkçı Tabelası

Balıkçı tabelası farklı sektörlerin isim ve logolarını tanıtmak amacıyla kullanılan bir üründür. Tabela üzerinde isteğe bağlı olarak firmanın sunduğu hizmet hakkında da bilgi vermektedir. Müşterilerin isteklerini istekleri göz önüne alınarak oldukça farklı ve modern tabelalar karşımıza çıkmaktadır. Tabelaların dış kasalarına baktığımızda bizleri genel olarak alüminyum kaplama karşılıyor. Görünüm özelliklerine bakıldığında ise LED ya da florasanın çok kullanıldığı görülür. Kompozit levha üzerine pleksi kutu harf ışıklı balıkçı tabelası en çok tercih edilen ürünler arasında yerini alır. LED ışıklarda farklı renk seçenekleri bulunur. Bu müşterilere seçim konusunda özgürlük sunmaktadır. Seçimler yapıldıktan sonra fiyatlandırma konusunda da bilgi alınabilir.

Balıkçı Tabelası modelleri

Balıkçı tabelası sipariş edecek olan firma bazı unsurlara dikkat etmesi gerekir. Bunların başında tabelanın kullanım alanları gelmektedir. Tabelanın gündüzün yanı sıra gece kullanımı olmasını istiyorlarsa ona göre ışıklı tabelanın terci h edilmesi gerekir. Değişik yazı şekillerinin karşımıza çıkması müşterilere seçim zorluğu yaşarsa da birden fazla alternatif olması olumlu bir durum olarak kabul edilmektedir. Tabelalar tasarlanırken müşterilerin akılda kalacak tasarımlar olmasına özen gösterilmelidir. Bu konuda firmaların çalışmalarını inceleyerek nasıl bir tabela istediğinize karar verebilirsiniz. Seçtiğiniz tabelanın tasarımı tamamlandıktan sonra montaj da firma tarafından yapılır. Tabelaların asılmasında eğer tabelanın asılması isteniyorsa genellikle zincir kullanılır. Yapıştırma prensibini isteyen müşterilere ise cama yapışan vantuzlarla vitrine asılabilirler. Bazı balıkçı tabelalarında arkasında iki askı aparatının bulunduğu modellerde karşımıza çıkmaktadır.

Balıkçı tabelası sayesinde firmanın reklamının yapılması sağlanır. Akılda kalan tabelalar sayesinde müşteri potansiyelinde artış gözlenir. Görselliği ön planda olan tabelalar oldukça akılda kalan bir yöntemdir. Tabelanın boyutları firma tarafında belirlenmektedir. Uzaktan bakıldığında rahatça görülebilen balıkçı tabelaları firmalara ciddi anlamda kar sağlamaktadır. Tabelalar kullanım alanlarına göre de farlılık göstermektedir. Tabelalarda kullanılan LED ışık oldukça az enerji tüketimi sağlanır. Tabelalar 12V ile çalışmaktadır.  Bu yüzden gün boyu ve gece açık kalmasında herhangi bir sakınca yoktur. Fiyatlandırma politikasına göz attığımızda balıkçı tabelaları diğer tabelalara bakıldığında en uygun fiyata sahip olduğu bilinmektedir. Adaptör prize takmanızla birlikte ışıklandırma sistemi devreye girecektir.

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu konuyu begendiyseniz Banko Arkası Tabela konusuda dikkatinizi çekebilir !!!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: