HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Bağcılar Neon Tabela İmalatı

15.10.2019
130
Bağcılar Neon Tabela İmalatı

Bağcılar Neon Tabela

Bağcılar neon tabela görselliği ön tasarıda tutarak çoğunlukla 24 saat açık olan mekanların tekel bayi, gece kulübü ve eğlence merkezlerinin gece görünür olmak için seçenek ettikleri tabela çeşitlerinden biridir.

Özel olarak ateşte ısıtılarak istenilen şekil verilen neon tabelalar son senelerde en sık tercih edilen reklam çeşitlerinden biridir. Görsel açıdan oldukça gösterişli ve cazibelidir. Renklerin her tonu kolayca kullanılır ve renk geçişleri çok nettir.

Bağcılar neon tabela imalatı ile ilgili firmamız ile iletişime geçerek gerek bilgiyi alabilir. Yukarıdaki görsellerimize göz atarak tasarım fikriniz geliştirebilirsiniz.

Bağcılar Neon Tabela Nedir?

Bağcılar Neon Tabela ateşte kıvrılarak yapılan neon çubuklar dır. Bu çubuklar florasan camlardır. Tasarlanan yazı ve logonun ısıtılmış şekilde şekil verilmesi ile oluşturulur. Şekil verildikten sonra içerisinde yer alan hava vakum ile çekilir. Çubukların iç bölümlerine neon gazı bırakılır. Bu gaz kırmızı renktedir. Diğer renklerin yansıması için argon gazı kullanılır.

Bağcılar neon tabela ile sizlere gece karanlıkta görünür olmanın keyfini yaşarsınız. Neon tabela günün her hatıranda göze hitap eden ve tüm dikkatleri üzerine çeken bir tabela türüdür.

Bağcılar Ucuz Neon Tabela Ücretleri

Bağcılar ucuz neon tabela ücretleri ve merak ettiğiniz tüm konular için İmran Reklam firmamızın iletişim numaralarından bizlere erişebilirsiniz. Neon Tabela ücretleri konusunda sizlerde ayrıntılı bilgilendirme istiyorsanız kesinlikle bizlere erişmeli ücret önerisi istemelisiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: