HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Avukat Tabelası

07.08.2014
1.734
Avukat Tabelası

Avukat Tabelası

Avukat tabelası her özel avukatlık yapan kişilerin bürolarının ve yerlerinin bilinmesi için kullanacağı gerekli olan tabelalar arasında yer alır. Yasal gerekliliği avukat tabelası modelleri arasından tabelayı kullanacağınız alanın yüksekliği, genişliğine uygun bir seçimi hemen yapabilirsiniz. İsteyen kişiler için avuka unvanı ile ad ve soyadı, varsa akademik unvanı, büronun bulunduğu kat ve büro numarası telefon numarası, internet adresi ile e-posta adresi bilgileri alınır. Tam anlamıyla dikkat çekici, tüm bilgilerin bulunduğu bir tabela hazırlanır. Yönetmenlik kapsamına uygun hazırlanması gerekilen tabelalarda belirlenen bilgilerin dışında unvan, deyim, şekil, amblem ile Türkçe dışında yabancı dillerde ifade ve şekiller, fotoğraf ve benzerlerine yer verilememesi gerekilir.

Avukat Tabelası modelleri

Yönetmenliğe uygun bir Avukat tabelası hazırlatmak ve montajını yaptırmak için hemen güvenilir firmanın telefon numaralarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere tam olarak yönetmenlikte geçen maddelere uygun bir tabela hazırlayacak firma, tabelayı büronun bulunduğu binanın giriş kapısının yanına, giriş holü veya koridoruna, büro giriş kapılarının yanına seçenekler arasında en uygun olanına montajı gerçekleşir. Kusursuz bir şekilde hazırlanan ve montajı gerçekleşen avukat tabelanızı daha sonra adres değiştirmeniz gerektiğinde yerinden sökerek istediğiniz yere asabilirsiniz. Uzun süre dayanıklılığını koruyacak olan  üretiminde tüm hava koşullarına uyum sağlar. Deforme, akma, silinme, gibi olumsuzluklar olmayacak malzemeler kullanılır. Avukat tabelası ışıklı herhangi bir unsur içermemesi ve yalnızca iki renk kullanılması gerekir.

Bu yükümlülüklere uygun hazırlanan ve adresinize kadar getirilerek montajı gerçekleştirilir. Avukat tabelası ile daha çok hedef kitlenize kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Sizlerin reklamını en iyi şekilde yapan bu reklam türü ile daha çok duyulacak ve daha çok kazanabileceksiniz. Boyutu 70 cm x 100 cm boyutları arasında olmalı ve bu boyutları geçmemesi gerekir. Ancak birden fazla avukata ya da avukatlık ortaklığına ait tabelalar ile yüksek katlarda kullanılır. Tabelalarda istisnai durum yaşanarak bu boyut 100 cm X 150 cm ye kadar çıkar. Sizlerde yönetmenliğine uygun kaliteli tabelalar için hemen firmadan yardım alabilirsiniz bize güvenebilirsiniz biz sizi düşünüyoruz.

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu konuyu begendiyseniz Ayaklı Tabela konusuda dikkatinizi çekebilir !!!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: