HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Araç Kapı Yazısı Logo Kaplama

21.11.2021
92
Araç Kapı Yazısı Logo Kaplama

Araç Kapı Yazısı Logo Kaplama

Araç Kapı Yazısı Logo Kaplama her firmanın arabasında mutlaka bulunması gereken bir reklam uygulamasıdır. Firmalar bilinirliğini arttırmak için araç kapışarına şirket ünvanını şirket logosunu, şirket iletişim bilgilerini mutlaka yazdırırlar.

Araç Kapı Yazısı Logo Kaplama için yazılan kapı yazıları plotter folyo kesim makinesinde kesilir. Kesilen çizgisel tasarım daha öncesinde bilgisayar ortamında tasarlanmış olmalıdır. Plotter kesim makinesinde folyo kesim yapıldıktan sonra folyo ayıklama işlemi yapılır. Folyo itina ile ayıklanmalıdır. Ayıklama işlemi yapıldıktan sonra kağıt üzerinde araca yapıştırılacak alan gözükür. Kağıt üzerindeki folyoyu tek seferde araca elle yapıştırmak zor olacağı için folyo başka bir yöntemle taşınır. Biz taşıyıcı band yani diğer bir ismi ile transfer bandı dediğimiz band yardımı ile folyoyu araca yapıştırıyoruz. 

Taşıyıcı bandın özelliği tüm folyoyu üzerine alması ve yapıştırılacak yüzeye bir defada uygulanmasını sağlamasıdır.  Transfer bandı bu yönde reklamcılar için vazgeçilmez bir reklam malzemesidir. Evet nerde kalmıştık ayıklama işlemi yapılan folyo üzerine ragle yardımı ile taşıyıcı band yapıştırılır. Taşıyıcı bandın tek tarafı yapışkanlıdır. Yapışkanlı olan yüzüne folyoyu alır. ve folyo taşıyıcı band üzerinde kalır. 

Daha sonra taşıyıcı band üzerinde kalan folyoyu araca yapıştırmak işi kalır ki bu oldukça kolay bir işlemdir. Ragle ile taşıyıcı band üzerinden sağ sol yaparak üzerine ragle çekilir. Ragle taşıyıcı bandı zemine yapıştırır. Transfer bandı artık zemine yapışmıştır. Taşıyıcı band altındaki kesilen folyoda dolayısıyla aracın zeminine artık yapışmıştır. Şimdi sadece taşıyıcı  bandı folyo üzerinden almak kalır. Folyo üzerinden taşıyıcı band çıkarılırken oldukça yavaş çıkartılmalıdır ki folyonun herhangi bir yeri kopma yapmasın. Transfer bandı çıkarıldıktan sonra araç üzerinde folyo kesim logo uygulamasını gerçekleştirmiş oluruz. 

Arabaların genellikle kapı kısımlarına uygulanan logo  kaplama uygulamaları isteğe göre aracın farklı bölgelerine de uygulanabilir. İmran reklam olarak biz arac logo kaplama uygulamasını yıllardır yapıyoruz. Araçlar muayene işlemine gitmeden önce mutlaka araçlarına logo kaplama yaptırmak zorundadır. Araç logoludur ibaresi olması için bir logonuz olması gerekir. Araç logo kaplama için en uygun fiyatlı araç kaplama merkeziyiz.

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: