HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Adalar Araç Giydirme ve Araç Kaplama

02.10.2019
222
Adalar Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Adalar Araç Giydirme

Adalar Araç Giydirme araç üzerinde uygulanan reklam çalışmaları reklam sektöründe araç giydirme veyahut bir diğer ismi ile araç kaplama olarak bilinmektedir aracın Üzerine uygulanan reklam çalışmasına halk arasında ise araç üstü reklam kaplama denilir.
Araç Giydirme oldukça ayrıntılı bir reklam türüdür.
Baskı hizmeti olarak uzun yıllardır Araç Giydirme alanında iyi bir deneyime sahibiz. Reklam alanında çok fazla sayıda reklam yapabileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Televizyon, radyo, gazete. mecmua tabela, billboard vs bu çeşitliliği daha fazla örnek ilave edebilir. Televizyon ve Radyo reklamları hem vakit açısından hem de ücret açısından bir hayli firmayı zorlamaktadır.

Baskı hizmeti olarak fiyat siyaseti ve Reklamın hedefe erişmesi açısından en ehemmiyetli reklam ürününün Araç Giydirme olduğunu düşünmekteyiz. Araç üstü reklam işlemi için birkaç araç almanıza gerek yok zira firmanızı kesin zati bir aracı vardır. Bu araç ister kişisel aracınız olsun isterseniz firmanıza kayıtlı bir araç olsun her daim trafikte olduğundan dolayı daimi gezen bir reklam aracınız olacaktır.

Araç Giydirme için ayıracağınız bütçe diğer reklam müesseselerine verdiğiniz bütçenin çok altındadır.
Bir defaya mahsus ödemesini yapacağınız araç reklamında 7 seneye kadar kullanabilirsiniz firmaların son senelerde en fazla seçenek ettiği reklam ürünlerinden biridir. Adalar Araç Giydirme ile ilgili eski çalışmalarımızla göz atmak için Sayfamızın üst alanında yer alan galerimizden örneklerimize bakabilir fikir sahibi olabilirsiniz.

Adalar Araç Kaplama

Adalar araç kaplama her türlü araç kendine mahsus yapılan tasarım veyahut görsel ile kaplanmasıdır. Adalar araç kaplama çeşitli şekillerde yapılabilir Sözgelişi komple araç kaplama, aracın yalnızca kapı bölümlerini kaplama aracın tavan bölümünü kaplama veyahut rastgele belirlenen bir noktayı bölümü olarak kaplama olarak değerlendirilebilir.

Reklam ve pazarlama konusunda firmalar tarafından yoğun olarak tercih edilen araç kaplama işlemi tek bir noktadan değil trafik içerisinde aracın gittiği her yerde bir çok insanın görmesini sağlar. Adalar araç kaplamanın reklam konusunda birçok avantajı bulunmaktadır; trafikte sürekli seyir halinde olan aracınız sürekli hareket ettikçe reklamınızı yapmış olursunuz. Kullanılacak malzemenin kalitesine göre 3 ile 7 sene arasında araçlarınızda araç kaplama folyosu kullanabilirsiniz.

Araç kaplama fiyatları hesaplaması yapılırken yapılacak alanın metrekaresine görsel tasarımına ve kullanılan malzemeye göre değerlendirme yapılır. Araç kaplama için kullanılan dijital baskı malzemesi Cast folyo dur. Cast folyo normal folyonun en ehemmiyetli özelliği olan yapışkanlı özelliğini taşır. Daha esnek ve daha zor olan açık hava şartlarında hem dayanıklıdır hem de araca hiçbir zaman zarar vermez.

Adalar Araç Kaplama & Araç Giydirme Fiyatları

Adalar araç kaplama Araç giydirme fiyatları yapılan işlemin fiyatı bir hayli etkene göre farklık göstermektedir. En ehemmiyetli etmenlerden biri malzemenin çeşidi olabilir. Malzemenin çeşidi ile kaplama ve giydirme işlemlerinin değişebilir. Uzun müddetli kullanım için malzemenin kalitesinden ödün verilmemelidir.

Yaptıracağınız Adalar araç kaplama ve Araç Giydirme fiyatlarını belirleyen bir diğer öğe ise metrekare vaziyeti ve garanti müddetinin uzunluğu veya kısalığıdır. Bu hizmetlere dayalı olarak bir fiyatlandırma yapılabilmesi için araçlara uygulanacak tasarımın evvelce netleştirilmesi gerekmektedir. Baskı hizmeti olarak Cast folyo kullanılması ihtiyaç duyulan olan araçlarda ücret farklıklarını buna göre belirlemekteyiz. Sizlerde araçlarınızı uygulayacağınız giydirme ve kaplama işlemlerinin kaliteli bir netice ve muvaffakiyet getirmesini istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek Adalar araç kaplama fiyatları konumuz da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: