HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Vinil Baskı Branda Nedir ?

02.10.2019
276
Vinil Baskı Branda Nedir ?

PVC yapılı organik bileşene sahip bir malzeme olan branda-vinil, çok uzun senelerden günümüze kadar kullanımı seçenek edilmekle beraber bir müddettir baskı işlemlerinde de sıklıkla kullanıldığını söyleyebiliriz. Bugün oldukça geniş bir alana dağılmış olan Vinil Baskı Branda Nedir? Dediğinizde afis, poster, bina cephe germe, fuar stand baskısı, pankart, sahne organizasyonları ve daha sayılabilir pek çok alanda uygulanan çalışmalarda reklam emelli kullanılan bir baskı malzemesidir diyebiliriz. İstenilen ebatlarda baskıya ön vermesi gibi diğer baskı malzemelerine oranla oldukça düşük fiyat içermesi de tercih edilme sebeplerinden biri olmaktadır. İç ve dış mekan baskılarına uygun yapıda üretilen malzeme, iç mekanlarda kullanılacağı vakit kişilerin bilhassa çocukların dokunma ve koklama ihtimaline rağmen sıhhate zararsız boyaların kullanımı ile baskının gerçekleşmesi atlanılmaması şart olan ehemmiyetli bir husustur. Dış mekanlarda kullanılacak olan branda-vinil üzerine ise solvent bazlı boya kullanımı yapılabilinir.

Vinil Baskı Branda

Aşağı yukarı 40 yıla yakındır kullanılmakta olan branda malzemesi dijital baskı sektöründen önce tente ve çadır gibi alanlarda kullanılırken, sonrasında üzerine folyodan değişik muhtevalar yapıştırılıp, afiş şekilde kullanıma başlandı ve bugün profesyonel olarak dijital baskı sisteminin bir parçası haline geldi. Son birkaç senedir tabela sektöründe de ehemmiyetli bir yer edinen Vinil Baskı Branda, profesyonellerce ele alındığında çok daha kaliteli neticelere imza atılabilmektedir. Bu yüzden reklamınızla bile kalitenizden ödün vermeden hareket etmek isterseniz, sizler için en doğru tanıtım yollarından biri olacaktır.

Vinil Baskı

Görsel bakımdan oldukça iyi bir neticenin çıkmasına ön veren Vinil Baskı, takriben 5 sene gibi kullanım ömrüne sahip olmasıyla da kullanıcısına ciddi oranda avantaj içerir. Ayrı olarak her bütçeye uygun reklam çalışmalarının yapılmasına imkan sağlaması da yeniden bu baskı metodunu seçenek edenlere kazanç sağlayacaktır. Reklam ve tanıtım çalışmaları bir firmanın yalnızca sektöründe değil tüm sektörlerce görünürlülüğünü artırmakta ve bu sayede firmaların gelir potansiyeli eş vakitli artışa geçmektedir. İşte bu görünürlüğü oluşturma sürecinde Vinil Baskı Branda Nedir? Sualleri için firmanın tanınması, müşteri edinmesi ve sektöründe kazanç sağlayarak hızla ilerlemesi için en tesirli ve ekonomik çözüm yoludur diyebiliriz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: