HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Otopark Tabelası Modelleri

09.02.2021
66
Otopark Tabelası Modelleri

Otopark Tabelası Modelleri

Otopark Tabelası Modelleri

Otopark Tabelası Modelleri genelde ışıksız olmakla birlikte çok farklı malzemelerle oluşturulabilmektedir. Özellikle pleksi çalışmaların yapıldığı kutu harf tabelalarıyla çok daha benzersiz görünüme sahip ilgi çekici tabelalar ortaya çıkarılabilmektedir. Bunun için uzmanlar tarafından tasarım işlemleri yapılmasına gerek olurken kutu harf tabelaları, dekota başta olmak üzere alüminyum, pleksi, paslanmaz krom, pirinç ya da köpük çeşitlerini bulundurmaktadır. Otopark alanlarının iç veya dış bölümlerinde kullanıma uygun olan kutu harf tabelalarında otopark ismi ve logosu bulunabilmektedir. Otopark yazılı olarak dekota kullanımı da sağlanmaktadır. Bununla birlikte harflerin iç kısımlarına yerleştirilen LED bölümler sayesinde ışıklı bir görünümde elde edilebilir. Böylelikle çok daha canlı ve ilgi çekici bir tabela ortaya çıkarılırken otoparkın dikkat çekmesi de sağlanır.

Otopark Tabelası modelleri

Daha zarif yapılı olan kutu harf tabelalarıyla oluşturulan seçeneklerde elektrik maliyetleri son derece düşük olurken Lazer ya da Router isimli cihazlarla kesme işlemleri yapılmaktadır. Diğerlerine kıyasla bu tabela modelleri çok daha makul fiyat aralıklarına sahiptir. İmalat ve montaj işlemlerinin çok kısa bir sürede bitirilmesi de kullanımı hemen beraberinde getirmektedir. Paslanmaz krom yapılı olan tabelalar ise otopark tabelası olarak kullanıma çok daha müsaittir. Hiçbir bakım olmaksızın çok uzun yıllar kullanılabilmektedir. Yapılacak boya kalitesi de tabela kullanımlarında doğrudan etkilidir. Aynı zamanda otoparkların iç bölümlerinde de ışıklı özelliğe sahip kutu harf tabelaları kullanılabilmektedir. Farklı boyutlarda olabilirken kare ya da daha değişik şekillerde tasarlanabilmektedir.

Özgün olarak yan kısımlarının uzmanlar tarafından yapılmasının sonrasında alüminyum yapılı olan seçenekleri çok daha hafiftir. Araç ışıklarının olmaması durumunda dahi kolaylıkla görülebilen otopark tabelası aynı zamanda maddi gelirlerin arttırılmasında da bir reklam bölümü olarak değerlendirilebilir. Sadece otoparkın tanınması değil, daha cazip bir hale gelmesi de estetik tabelaların tercih edilmesiyle mümkün olmaktadır. Otopark tabelası olsa da LED yapılı özellikleriyle benzersiz bir yapı kazandıran ürünlerin sunacakları avantajlar oldukça önem taşımaktadır. Profesyonel ekipler tarafından tasarlanan ve uygulamaları da sorunsuz gerçekleşen otopark tabelası modelleri arasında kalite standartlarına göre fiyat farkları da bulunmaktadır. Ancak klasik tabelaların devamlı olarak sorun çıkarmasından dolayı maliyet hesabı da değişebilmektedir.

whatsapp

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: