HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

İkitelli One Way Vision Dijital Baskı

13.11.2019
78
İkitelli One Way Vision Dijital Baskı

İkitelli One Way Vision Dijital Baskı

Hem reklam isteyenler için, hem de görüntü kirliliği olmasını istemeyen yerler için ideal bir folyo çeşidi olan İkitelli One Way Vision Baskı mesh vinil gibi delikli folyo olma özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde işletmeler reklamlarını yaparken bu arada da dışarıyı rahat bir şekilde göreceklerdir.

Ekseriyetle yapışkanlı olma özelliğinden dolayı sergen camlarına ve camlı binaların dış cephelerine uygulanmaktadır. Bu folyo arkadan kuvvetli bir ışık vurduğunda bile görsel bir kaybolma yaşanmasına kapı aralamaktadır.

İkitelli one way vision baskı kullanım alanı ise, cam yüzeylerdir. Cam yüzeye sahip olan bütün alanlara kolayca uygulanmaktadır. En çok seçenek edilen alan ise cam ile kaplı bir binanın dış cephelerine yapılan giydirme işlemidir.

Bunların dışında aynı vakitte ara camlarına ilave edecek logolar, mağazaların sergenlerindeki yazılarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Ürünün ismi İngilizce bir terim olduğundan dolayı halk arasında “delikli folyo” isimi ile bilinen bir tür reklam emelli baskı işlemidir.

İkitelli One Way Vision Baskı Avantajları Nelerdir?

İkitelli one way vision baskı hizmetinin en büyük avantajı cam yüzeylerde, içeriden bakıldığında dışarıyı görebilme olanağı sağlamasıdır. 0.15 ile 0.20 mm kalınlığındaki malzemesi sayesinde uzman bir ekip tarafından montajı gerçekleştiğinde tatmin edici neticelerin ortaya çıkması sağlanmaktadır.

Bu arada kullanılan malzemenin yapışkanı ne kadar kuvvetli ve deliklerinin çapı ne kadar küçük olursa, görsellik açısından da o kadar iyi netice verecektir. İnce olduğu kadar dayanıklı bir malzemeden üretilen İkitelli one way vision baskı formunu savunmak konusuna da oldukça başarılıdır.

İkitelli one way vision baskı tekniğinde dış mekân afişlerinde de olduğu gibi solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır. Solvent bazlı boyalar dış faktörlere karşı yüksek dirence sahip olduğundan dış mekana kurulan bir yazının kar, yağmur, yoğun güneş ışıkları gibi etkenlere maruz kalınacağı düşünüldüğünde, dayanıklı boya kullanılmaz ise yazıların akmasına veyahut renklerinin solmasına kapı aralayabilir.

Ayrı olarak kullanılan ürünün kalitesi, işlemi uygulayan ekibin deneyimi gibi etmenler ile kullanım ömrü 1 seneden 5 seneye kadar değişkenlik gösteren bir süreci kapsamaktadır. İkitelli one way vision baskı üzerine yapılan bu uygulama fazlası ile kullanışlı bir yapıya sahiptir.

Kullanılan delikli folyonun kalınlığı ise 0.15 mm ile 0.20 mm arasında değişmektedir. Boyutlarının ise büyük olmasından dolayı büyük alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Bu uygulamaya baskı yapılmadan önce uygulanacak olan binanın detaylı bir şekilde her cepheden resimleri çekilir ve bilgisayar ortamında kullanılan programlar sayesinde uygun hale getirilir.

İkitelli One Way Vision Baskı Ücretleri

Reklamcılık hayal dünyası geniş ve yaratıcı bir algıya sahip insanların yapabileceği bir iştir. Lakin bunun yanında reklamcılıkta kullanılan teknikler ve teknolojinin katkıları da yadsınamaz bir büyüklüktedir.

Bu yüzden İkitelli one way vision baskı ücretleri farklık gösterdiğinden net bir meblağ belirtmek . İmran Reklam firmamızı sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan arayarak ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: