HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

İçerenköy Vinil Baskı

25.08.2021
İçerenköy Vinil Baskı

Vinil Baskı

Vinil baskı; genellikle dış alanlarda, tanıtımlarda ve reklamlarınız için kullanılan, branda askısı olarak da bilinen bir baskıdır. Vinil genellikle dış alanlarda kullanılan oldukça esnek ve sağlam bir yapıya sahiptir. Üzerine istenilen reklam, isim ve logoların basılmasına da vinil baskı denilmektedir. Viniller İsteğinize göre ışıklı, ışıksız, renkli veya mat gibi birçok seçeneğe sahiptir. Vinil baskı Bununla birlikte baskı makinası ile yapacağımız şekilleri, tasarım ve renk seçenekleriyle de size alternatif tanıtım seçenekleri sunmaktadır.

Her şey hızla gelişmekte ve değişmektedir. Tanıtım ve reklam, isminizi duyurmak, markanız tanıtmak, ofisinizin adının görünmesini sağlamak, logonuzu, sloganınızı unutulmaz yapmak artık çok kolay. Bazı firmalar dışarı çıktığımızda bizler farkında olmadan bilinçaltımızda yer etmektedir. O sektörle ilgili bir ihtiyacımız olduğunda aklımıza ilk o isim gelir. Ya reklam şarkısı güzeldir dilimize dolanmıştır, ya sloganı ile aklımızda kalmıştır veya dışarıda gördüğümüz bir afişi bir tabelası ile firma hafızamızda yer edinmiştir. Firmanızın tanıtımını yapmak, insanlar ulaşmak artık çok daha kolay. Eski ile karşılaştırdığınızda adınız duyurmak oldukça zordu. Oysa şimdi teknoloji bizler için var. Yeter ki doğru kullanabilelim yeniliklerin farkında olalım. Bizler teknolojinin farkındayız ve yararlı bir şekilde kullanarak hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Firmanızı tanıtacak en etkili branda logosunu, ismini veya tanıtım kelimenizi seçin bizler de en kaliteli vinil baskı ile isminizin müşterilerin aklında kalmasını sağlayalım.

Vinil Baskı modelleri

Vinil baskı ile her yerde tanıtımınız yapmak mümkün. Dış koşullara oldukça dayanıklıdır. Ayrıca istediğiniz boyutta tasarlayabilirsiniz. Seçtiğiniz resim, yazı veya logonuz en kalite şekilde baskısı yapılarak sizlere sunulmaktadır. Bu baskıda en önemli şey kalitedir hem vinilin kaliteli hem de baskının kaliteli olmasına özen gösterilmelidir. Yazı karakterlerinin okunur şekilde olması, kelimelerin seçilebilir ve resimlerin net olması gereklidir. Görsel olarak göze hitap etmeyen bulanık baskılar fark edilmeyecek fark edilse de okunmadan geçilecektir. Bizler uzman çalışanlarımız ile viril baskının artı yönlerini, önemini, baskıda nelere dikkat edilmesi gerektiğini bilen bir ekip olarak kaliteden asla ödün vermeyen baskılar, afişler üretiyoruz.

whatsapp

whatsapp

whatsapp

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu Konuyu Begendiyseniz  Altunizade Ucuz One Way Vision Baskı
 konusuda dikkatinizi çekebilir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: