HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

Ferhatpaşa Oneway Vision Baskı

Ferhatpaşa Oneway Vision Baskı

Ferhatpaşa Oneway Vision Baskı

Ferhatpaşa Oneway Vision Baskı

Oneway vision baskı; genellikle cam yüzeylere yapışkanlı ve delikli yapısı ile reklam, tanıtım, isim, logo, isim afişlerinde kullanılan bir baskı türüdür. Genellikle yapışkanlı folyo olarak bilinmektedir. Cam yüzeylere yapıştırılarak uygulanan bu baskı sayesinde içeriden dışarının görünmesini sağlanır. İstenilen resim, logo, marka ismi, işyeri adı, reklam içeren kelime veya cümleler rahatlıkla bu baskı ile yapılır ve istenilen yere uygulanır. Bir çok artısı bulunan baskı ile resim seçimi, yazı karakteri, logo seçiminde özgürce seçimler yapabilirsiniz. Çünkü sizleri sınırlayan hiçbir şey yoktur. Seçtiğiniz resim kalite ve netliğini kaybetmeden çok büyük alanlara uygulanabilir, yapıştırabilir hale getirilmektedir.

Günümüz yapıları eskiye göre çok daha yüksek ve dış yapısı camdan oluşmaktadır. Yeni yapılan plazaların yapıların kat sayıları oldukça fazla ve dış yüzeyi cam ile kaplıdır. Böyle yapılar geliştikçe reklamcılık faaliyetleri de kendilerini bu alanda geliştirmektedir. Bizler de değişen koşullara uyum sağlamak, yeni oluşan ihtiyaçlara yönelik üretimler yapmak ve siz değerli müşterilerimiz hayalindeki reklamı dev yüzeylere taşımak için kendimizi teknoloji ve yenilikler ile geliştiriyor ve yeniliyoruz. Oneway vision baskı ile resimlerinizin boyutunun önemi yok. Uygulamak istediğiniz alan ne kadar büyük ve geniş olursa olsun istediğiniz resimler logolar dev afişlere kalitesini kaybetmeden dönüşür. Reklamınızı yapacağımız sözler, logolar veya resimler netliğini asla kaybetmez. Renkler hep canlı sözler daima okunur şekilde kalır.

Yazı karakterini, renkler ve resimleri seçmekte özgürsünüz. Tasarımda sizin sınırsız baskı kalitesinde de bizim sınırımız yok daima en iyi en kaliteli baskını garantisini veriyoruz. Oneway vision baskı  birçok artı yanının olması nedeniyle tercih edilmektedir.. Dilediğiniz tasarımın kısa sürede afiş haline gelmesi bunlardan biridir. Ayrıca afişi uygulayacağınız alana uygulanan baskı sizin görüş açınızı kapatmaz. bir binanın bir cephesinin tamamen baskı ile kaplanması orada dışarının görülmesini engellemez. İstediğiniz yerin özelliklerine göre şekil verilen ve uygulanması da kolay olan bu yöntem için bizler buradayız. Dışarıdan okunur bir şekilde reklamınızı okuyan müşterileriniz sizler keşfederken sizler de dışarıyı keşfetmenin mutluluğunu yaşayın.

whatsapp

whatsapp

whatsapp

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu Konuyu Begendiyseniz  Göztepe Oneway Vision Baskı
 konusuda dikkatinizi çekebilir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: