HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Araç Giydirme

14.11.2018
1.659
Araç Giydirme

Araç Giydirme

Araç Giydirme halk arasında reklam yöntemleri arasında gezen reklam olarak adlandırılmaktadır. Araç giydirme yöntemi ile reklamını yapmak istediğiniz her şeyin baskısını yaparak daha çok kitleye ulaşabilir, daha çok müşteri çekebilirsiniz.  Kaplama gibi uygulanabilen araç giydirme işlemi ile olasılı yıpranmaların önüne geçebilirsiniz. Reklamınız tüm yıl boyunca kaldığında ve değiştirmek istediğinizde arkasında iz bırakmadan kolaylıkla çıkacaktır. Hem kullandığınız aracınız ilk günkü gibi kalacak hem de yeni giydirme için hazır hale gelecektir. Öncesinde mutlaka yapılması gerekilen işlemleri yapan ve bu konuda sizlere profesyonel bir hizmet verecek olan firmaları tercih etmelisiniz. Aracınızı giydirmeden önce detaylı bir fotoğrafını çeken profesyonel firma, daha sonra teknolojiden yararlanarak aracınıza dijital ortam istediğiniz baskının yer aldığı giydirmeyi uygular. Böylelikle giydirme öncesinde aracınızın nasıl gözükeceği hakkında bilgi sahibi olarak işe evet diyebilirsiniz.

Araç Giydirme Modelleri

Firmanın aracınızın detaylı olarak fotoğraf çekmesinin bir diğer nedeni ise aracınızın tam ölçülerine ait bir baskı yapmak istemesinden kaynaklanmaktadır. Araç giydirme reklam yöntemleri arasında hem maliyetinin uygun hem de etkisinin uzun olacağı için tercih edilecektir. Genellikle aracı olan firmalar bu yöntem ile aracın dolaştığı her yerde kendilerinden söz ettirebilirler. Müşterilerini artırabilecekleri bu yöntem sayesinde daha çok kazanacaklardır. Rakip firmalar arasında bir adım önde olmanızı sağlayacak araç giydirme sayesinde aracınızın bir kısmının ya da tamamının giydirilmesini isteyebilirsiniz. Kimi zaman aracın camlarına, kimi zaman kapılarına uygulanan araç giydirme reklam yöntemi ile amaçladığınız sonuçlara çok daha yakın olabileceksiniz.

Cumhuriyet Halk Partisi Seçim Aracı Reklam Giydirme Örnekleri

Demokrat Parti Seçim Aracı Reklam Giydirme Örnekleri

Demokrat Sol Parti Seçim Aracı Reklam Giydirme Örnekleri

Milliyetçi Hareket Partisi Seçim Aracı Reklam Giydirme Örnekleri

Saadet Partisi Seçim Aracı Reklam Giydirme Örnekleri

Hareket halinde gezen bir reklam yöntemi olan Araç giydirme uzun süre kullanabileceğiniz, özellikle maliyeti diğer reklam türlerine göre çok daha uygun olacaktır. Uzman ve bu konuda sizlere seçenekler sunacak ekonomik çözümler ile karşınızda olacak firmalardan yardım alabilirsiniz. Giydirme öncesinde sizlerle detaylı bir görüşmeye girecek olan firmalar, aracı tamamen analiz ettikten ve en etkili baskıyı, tasarımıyla birlikte sizlere sunar. Dilediğiniz tasarımı istediğiniz araç kısmına ya da tümüne giydiren firma, folyo malzemesinden yararlanarak aracınız giydirme çıktığı zaman zarar görmemesini sağlamaktadır.

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu konuyu begendiyseniz Gold Krom Harfli Tabela konusuda dikkatinizi çekebilir !!!

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: