HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

Zeytinburnu Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Zeytinburnu Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Zeytinburnu Araç Giydirme

Zeytinburnu Araç Giydirme fazlası ile ayrıntılı bir reklam türüdür. Araç üzerinde uygulana reklam çalışmaları reklam sektöründe araç kaplama veyahut diğer bir ismi ile araç giydirme denilen ve araçların üzerine uygulana reklam çalışmalarıdır.

Firmamız senelerin vermiş olduğu deneyim ile Araç Giydirme alanında en iyi hizmeti sunmaktadır. Reklam alanında ansızın fazla reklam yapacağınız alanlar bulunmaktadır. Radyo, televizyon, billboard, gazete, mecmua tabela gibi çeşitli alanlarda uygulanmaktadır.

Radyo ve televizyon reklamları hem vakit itibariyle hem de ücret itibariyle firmaları zorlamaktadır. İmran Reklam firması olarak ücret siyaseti ve reklamların hedefe erişmesi açısından en ehemmiyetli reklam ürününün Araç Giydirme olduğunu düşünmekteyiz.

Araçları ister şahsınıza ait ister firmanıza ait olsun her daim gezer durumda olduğundan dolayı daimi reklamınızı yapan bir araca sahip olacaksınız. Zeytinburnu Araç Giydirme, için ayıracağınız bütçe diğer reklam müesseselerinize vereceğiniz bütçenin çok altında olduğundan çoğunlukla seçenek edilen bir ürün olacaktır.

Firmaların son senelerde en çok seçenek ettikleri reklam ürünlerinden biri olan Araç Giydirme reklamı için ödeyeceğiniz tek meblağ ile 7 seneye kadar reklamınızı hedef kitlenize eriştirebilirsiniz. Zeytinburnu Araç Giydirme ile ilgili dilerseniz evvelce yapmış olduğumuz çalışmalarımıza sayfamızın üst alanında yer alan galerimizden bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Zeytinburnu Araç Kaplama

Her türlü aracın kendine has tasarımları ile kaplanmasına Zeytinburnu araç kaplama denmektedir. Çeşitli şekillerde yapılan araç kaplama reklam ve pazarlama konusunda firmalar tarafından yoğun olarak tercih edilen bir reklam ürünüdür.

Komple araç kaplama, aracın yalnızca kapılarını kaplama, tavan bölümünü kaplama veya rastgele belirlenen bir noktayı kısmi olarak kaplayarak reklamlarınızı daha hızlı hedef kitlenize eriştirmek için Zeytinburnu Araç Kaplama hizmetimizden istifade edebilirsiniz.

Reklam konusundan bir hayli avantajı bulunan Zeytinburnu Araç Kaplama ile trafikte daimi olarak seyir halinde olan aracınız reklamınızı yapmış olacaktır. Kullanılan malzemenin kalitesine göre 3 ile 7 sene arasında araçlarınızda araç kaplama folyosunu kullanabilirsiniz.

Araç kaplama fiyatları hesaplaması yapılırken alanı metrekaresine görsel Tasarımın ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değerlendirme yapılmaktadır.

Araç kaplama için kullanılan dijital baskı malzemesi Cast folyodur. Cast Folyo normal folyonun en ehemmiyetli özelliği olan yapışkanlı özelliğe sahiptir. Daha esnek ve daha zor olan açık hava şartlarında hem dayanıklıdır hem de araca hiçbir zaman zarar vermez.

Zeytinburnu Araç Giydirme & Araç Kaplama Fiyatları

Zeytinburnu Araç Kaplama Araç Giydirme fiyatları yapılan işlemin fiyatı birçok etmene göre farklık göstermektedir. En ehemmiyetli etmenlerinden biri malzemenin çeşitli olabilir malzemenin çeşidi ile kaplama ve giydirme işlemlerinin değişebilir olması uzun müddetli kullanım için malzemenin kalitesini savunmaktadır.

Zeytinburnu araç kaplama ve araç giydirme fiyatlarını belirleyen bir diğer özellik ise, metrekare vaziyeti ve garanti müddetinin uzunluğu ya da kısalığıdır.  Bu hizmetlere dayalı olarak bir fiyatlandırma yapılması için araçlara uygulanacak tasarımın önceden belirlenmesi gerekir.

İmran Reklam firması olarak Cast folyo kullanılması ihtiyaç duyulan olan araçlarda fiyatlar ise buna göre değişmektedir. Sizlerde araçlarınıza uygulayacağınız giydirme ve kaplama işlemleri ile kaliteli sonuçlar ve muvaffakiyet ele geçirmek yerine firmamız ile iletişime geçerek Zeytinburnu araç kaplama fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

tabela

tabela

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu Konuyu Begendiyseniz  Zeytinburnu Neon Tabela
 konusuda dikkatinizi çekebilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: