HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Veliefendi Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Veliefendi Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Veliefendi Araç Kaplama

Araçların üzerine uygulanan reklam çalışmalarına araç kaplama denilmektedir. Veliefendi araç kaplama diğer bir isimi ile araç giydirme olarak bilinmektedir. Veliefendi araç kaplama halk arasında ise araç üstü reklam kaplama olarak da bilinmektedir.

Araç giydirme oldukça ayrıntılı bir reklam ürünüdür. İmran Reklam firması olarak uzun yıllar süresince araç kaplama alanında en iyi deneyime sahip olduğumuzdan ince bir işçilik ve sağlam deneyimlerimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Veliefendi araç giydirme işlemlerinin reklam ve dijital baskı alanında deneyimli olan firmalara verilmesi gerekmektedir. Reklamcılık sektöründe çok fazla reklam yapacağınız alanlar ise; televizyon, radyo, gazete, mecmua, tabela, billboard gibi alanlara sahiptir. Yalnız radyo ve televizyon reklamları vakit kaybı yaşatırken aynı anda da bütçeniz açısından da sileri zorlayacaktır.

İmran Reklam firması olarak ücret siyasetimiz ve reklamların hedef kitleye erişmesi açısından en ehemmiyetli reklam ürünlerinin Araç Giydirme olduğunu düşünmekteyiz. Üstelik araç giydirme için birkaç araç almanıza da gerek yok. Şahsi veyahut firmanıza ait olan bir aracın olması da yeterli olacaktır.

Bu şekilde trafikte daimi gezen bir reklam aracınız olacağından araç giydirme için ayıracağınız bütçe diğer reklam kanallarına göre daha uygun ve hesaplı olacaktır. Veliefendi araç kaplama alanlarında sayfamızın üst alanında yer alan görsellerimize göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için İmran Reklam internet sitemizin ana sayfasında yer alan iletişim kanallarımızdan uzmanlarımız ile görüşebilir merak ettiğiniz tüm suallerin yanıtını alabilirsiniz.

Veliefendi Araç Giydirme

Her türlü aracın kendine mahsus tasarımının veyahut görselinin Veliefendi araç kaplama ile kaplanması işlemine denmektedir. Veliefendi araç giydirme çeşitli şekillerde de yapılabilir, sözgelişi; komple araç kaplama, aracın yalnızca kapılarını kaplama ya da üst tavan bölümünü kaplama olarak düşünebilirsiniz.

Araç giydirme fiyat hesaplaması yapılırken yapılacak olan alanın metrekaresine ve görsel tasarımına ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değerlendirme yapıldığından Araç Giydirme için kullanılan dijital baskı malzemesi Cast folyodur.

Cast folyoyu normal folyodan ayıran en ehemmiyetli özelliği ise yapışkan olmasıdır. Bu sayede daha esnektir ve kötü hava şartlarında dayanıklılığını savunarak aracınıza hiçbir zaman zarar vermeyecektir.

Veliefendi Araç Giydirme reklam konusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere erişebilir uygun fiyat garantisi ve kaliteli işçiliğimiz ile İmran Reklam firmamız günün her saatinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Veliefendi Araç Giydirme – Veliefendi Araç Kaplama Fiyatları

Araç kaplama Araç giydirme fiyatları bir hayli etmene göre değişkenlik göstermektedir bu etmenlerin en ehemmiyetlisi malzemesidir. Malzemenin cinsi ile beraber kaplama ve giydirmenin kalitesi de ortaya konulur.

Veliefendi Araç Giydirme araç kaplama fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi aldıktan sonra aracının arzuladığınız şekilde kapatılacaktır. Kaplatmış olduğunuz aracın uzun ömürlü olması için bu kaplama işleminde alanında uzman kişiler tarafından yapılması gereklidir.

İmran Reklam firması olarak bu alanda uzun yıllar hizmet vermiş olduğumuz ve kalitesini savunan bir firma olarak istediğiniz özellikleri ve hizmetleri tarafınıza sunmaktayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: