HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Ucuz Tabela Modelleri

22.02.2021
355
Ucuz Tabela Modelleri

Ucuz Tabela Modelleri

Ucuz Tabela Modelleri

Ucuz tabela, işletmelerin tanıtım amacıyla kullandığı faydalı şeylerdir. Orta ve küçük ölçekli işletmeler için iyi bir reklam aracıdır. İşletmesini yeni açan biri ucuz tabela alarak reklamını ucuz bir şekilde yapabilir. Tabelalar işletmenize müşteri çekebilmeniz için şüphesiz en büyük aracıdır. Bu nedenle ucuz tabela seçimi yaparken kaliteli ve güzel bir tabela seçmeniz işletmenize müşteri çekmenizi sağlayacaktır. Büyük ya da küçük ölçekli firma fark etmeksizin tabelalar önemli reklam yapma çeşitlerindendir. Açık hava reklamlarını müşteriye ulaşabilmesi için görünür yerlere yapmak önemlidir. Tabelaların 7/24 sizin için reklam yapması büyük avantajdır.

Ucuz tabela modelleri, kullanılan malzemeye ve işçiliğe göre çeşitlenmektedir. Bu çeşitlerin arasında en ucuz maliyete sahip olanı vinil germe tabeladır. Vinil baskının gerilerek bir zemine yapılması sonucu oluşan tabela ucuz tabelalardan biridir. Vinil germe tabelalar demir iskeletlerin üzerine yapılmaktadır. Ayrıca vinil tabelaların ışıklı ve ışıksız olmak üzere iki çeşidi mevcuttur. Işıksız tabela yaptırmanız maliyetin daha az olmasını sağlayacaktır. Bir diğer maliyeti etkileyen faktör ise tabelanın ölçüleridir. Tabelanın boyutu büyüdükçe maliyeti de artacaktır.

Ucuz tabela çeşitleri, yukarıda belirttiğimiz gibi birçok faktörün değişmesine bağlı olarak çeşitlenmektedir. Vinil germe tabelalarından farklı olarak krom tabela, kör kasa tabela ve branda germe tabela gibi ucuz tabela çeşitleri bulunmaktadır. Gelişen teknolojiyle tabela tasarımı daha ileri boyuta ulaşmayı başarmıştır. Ucuz tabela örnekleri, işletmenizin içeriğine göre çeşitlenmektedir. Yani işletmeniz hangi alana yönelik ise ona göre tabelalar yapılmaktadır. Tabelalar araçların ve yayaların dikkatini çeken açık hava reklamlarıdır. Bu nedenle tabelaların ilgi çekici ve işletme hakkında bilgi verici olması reklamın iletilmesi için önemlidir. Firmaların önlerine, yanlarına ve yakınlarına konan tabelalar firmaya müşteri çekmek için kullanılan açık hava reklamlarıdır. Bu tabelaların amacı çarpıcı görüntüleriyle müşteri çekmektir.  Tabela örneklerinden bahsedecek olursak; ışıklı tabela, ışıksız tabela, ahşap tabela, eczane tabelası, kutu harf tabela, totem tabela, arazi tabelası, çatı tabelası, yönlendirme tabelası, inşaat tabelası, hastane tabelası, pilon tabela, pleksi tabela, led tabela olmak üzere birçok ucuz tabela örneği

whatsapp

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: