HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Totem Tabela Çeşitleri

30.09.2019
333
Totem Tabela Çeşitleri

Kendi içinde çift ayaklı, tek ayaklı, ışıksız ve ışıklı olarak dörde ayrılan Totem Tabela Çeşitleri, tabela uygulamalarının en büyükleri olarak karşınıza çıkmaktadır. Başka bir deyişle totem tabela ismini duyduğunuzda aklınıza yol kenarlarında, şehir merkezleri gibi yerlerde gördüğünüz en büyük tabelalar gelmelidir diyebiliriz. Ansızın fazla malzeme ve materyalin bir araya gelmesiyle en tesirli reklam görselinin oluşturulduğu bu tabela çeşitleri, genelde müessesesel firmaların markalarıyla bezendiği görülmektedir. Tabi ki isteyen her fert için tasarlanabilir fakat bütçe itibariyle diğer tabelalara kıyasla daha yüksek fiyatı kapsadığı için ferdi olarak pek seçenek edilmediğini belirtebiliriz.

Totem Tabela

İsim olarak hiç görmediğiniz bir uygulamadan söz ediliyor gibi düşünseniz de aslında gezip dolaştığınız hemen her yerde kesinlikle karşılaştığınız Totem Tabela Çeşitleri hiç de yabancı olmadığınız bir reklam kanalı olmaktadır. ALIŞVERİŞ MERKEZİ girişlerinde, büyük market zincirlerinin girişlerinde, otoban süresince gördüğünüz dev tabelalar Totem Tabela olarak geçmektedir. Kilometrelerce uzaktan kendini belli eden ve hem de reklam markasının okunabilir olması, en tesirli reklam metodu olarak kabul edilmesini sağlamaktadır. Bir takım tabelalarda tek bir markanın reklamı yapılırken, bazılarında ise ansızın fazla markanın bulunduğuna tanık olabilirsiniz. Totem tabela üzerine dijital baskı uygulaması yapılabildiği gibi kutu harf çalışması da yapılabilmektedir. Bu kişinin tercihine bağlı olarak şekil almaktadır. Tabi ki, bizler bütçe ve etkileyicilik ile ilgili kişilere sektörlerine en uygun çözüm teklifleri sunarak değerlendirmelerini önermekteyiz.

Totem Tabela Ücretleri

Ansızın fazla çeşidi olduğunu belirtmiş olduğumuz Totem Tabela Ücretleri ile ilgili kişilerin isteklerine bağlı olarak kullanılan malzeme ve tabela boyutuna bağlı olarak ücretlerde farklık olacağını söyleyebiliriz. Ücret konusunda net bir rakam öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilir, istediğiniz reklam çalışmasını bizlere ileterek bu doğrultuda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Hem de bünyemizdeki uzman personeller bütçeniz doğrultusunda sizlere değişik çözüm yolları da sunarak, gereksiniminizin giderilmesine yardımcı olabilirler. Mevzubahis Totem Tabela Çeşitleri arasında uygun ve yüksek fiyatlı olan seçenekleri de değerlendirebilir, dilediğiniz çalışmayı kendi markanız veyahut ürününüz için tasarlatabilirsiniz. Bunu profesyonelce olabilen en uygun rakamlara gerçekleştirmek içinse bizleri aramanızı tavsiye ederiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: