HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Teşvikiye Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Teşvikiye Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Teşvikiye Araç Kaplama

Teşvikiye Araç Kaplama araç üzerinde uygulanan reklam çalışmaları reklam sektöründe araç getirme veyahut bir diğer ismi ile araç kaplama olarak bilinmektedir. Aracın Üzerine uygulanan reklam çalışmasına halk arasında 2 araç üstü reklam kaplama denir. Fazlasıyla ayrıntılı bir reklam türü olan Araç Giydirme İmran Reklamın firması tarafından en iyi bir şekilde üretilmektedir.

Reklam alanında çok fazla sayıda reklam yapabileceğimiz alanlarda bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekildedir; Televizyon radyo gazete billboard mecmua tabela gibi çeşitliliği daha fazla olan örnekler bulunmaktadır. Televizyon ve Radyo reklamları hem vakit açısından hem de ücret açısından bir hayli firmayı zorlamaktadır.

İmran Reklam firması olarak fiyat siyaseti ve reklamın hedef kitleye erişmesi açısından en ehemmiyetli reklam ürününün Araç Giydirme olduğunu düşünmekteyiz. Araç üstü reklam hizmeti için bir araç almanıza gerek kalmayacaktır.

Zira firmanızın kesin zati bir aracı bulunuyordur. Bu araç ister kişisel aracınız olsun isterseniz firmanıza kayıtlı bir araç olsun her daim trafikte olduğundan dolayı daimi gezen bir reklam aracı haline gelebilir.

Teşvikiye Araç Kaplama için ayıracağınız bütçe diğer reklam müesseselerde verdiğiniz için çok altındadır. Bir defaya mahsus ödemesini yapacağınız Araç Giydirme reklamında 7 seneye kadar kullanabileceğimiz bir çalışma gerçekleşmektedir.

Son senelerde fazlasıyla seçenek edilen reklam ürünlerinden biri olan Teşvikiye araç giydirme ile ilgili eski çalışmalarımızla alakalı fikir sahibi olmak için sayfamızın üst alanında yer alan görsellerimizden örneklerimize bakabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Teşvikiye Araç Giydirme

Teşvikiye araç giydirme her türlü araç kendiniz yapılan tasarım ve görsel ile kaplanması mananına gelmektedir. Teşvikiye araç kaplama çeşitli şekillerde yapılabilir Sözgelişi komple araç kaplama aracın yalnızca kapaklarının kaplanması veyahut taban bölümünü kaplama gibi başka bir deyişle bir bölümü olarak katlanması söz konusudur.

Reklam ve pazarlama ile ilgili firmalar tarafından yoğun olarak seçenek edilen araç kaplama işlemi tek bir noktadan değil trafik içerisinde aracın gittiği her yerde bir çok insanın görmesini sağlayacaktır. Teşvikiye araç kaplamanın reklam ile ilgili da bir hayli avantajı bulunmaktadır.

Daimi seyir halinde olan Aracınız hareket ettikçe reklamınızı yapmış olacaktır. Kullanılan malzemenin kalitesine göre 3 ile 7 sene arasında araçlarımızda araç kaplama folyosu kullanabilirsiniz.

Teşvikiye araç kaplama fiyatları hesaplaması yapılırken yapılacak olan alanın metrekaresini görsel tasarımına ve kullanılan malzemesine göre değerlendirme yapılır. Araç kaplama için kullanılan dijital baskı malzemesi Cast folyodur.

Cast folyoyu normal folyodan ayıran en ehemmiyetli özelliği ise yapışkan olmasıdır. Daha esnek ve daha zor olan açık hava şartlarında hem dayanıklıdır hem de aracı hiçbir zaman zarar vermez.

Teşvikiye Araç Giydirme – Araç Kaplama Fiyatları

Teşvikiye araç kaplama Araç giydirme fiyatları yapılan işlemin fiyatı birçok etmene göre farklık göstermektedir. En ehemmiyetli etmenlerden biri ise malzeme çeşidi olmuştur. Kaliteli malzemelerden yapılan araç kaplama dahi daha uzun soluklu bir tanıtım yapabilirsiniz.

Teşvikiye araç kaplama Araç giydirme fiyatları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan baskı hizmeti firmamızı arayarak fikir sahibi olabilir ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: