HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Teltaş inşaat ofis cam kaplama uygulaması

Teltaş inşaat ofis cam kaplama uygulaması

Teltaş inşaat ofis cam kaplama uygulaması

Teltaş inşaat ofis cam kaplama uygulaması açık hava reklamları kategorisinde birçok firmanın tercih ettiği reklam araçlarından birisidir. Açık havada sergilenen reklamların insanlar üzerindeki etkisi normal bir tabelaya göre daha fazladır. Her gün yüzlerce insanın gördüğü bu reklamlar rahatlıkla hafızalara da yerleşmektedir. Reklam araçlarından faydalanmak isteyen birçok kişi reklam seçenekleri konusunda pek bilgi sahibi değildir. Bu yüzden firması için en iyi seçimleri yaptırabilecek reklam şirketlerinin arayışına girerler.

Firmamız reklamcılık faaliyetleri konusunda sektörün ileri gelen firmaları arasındadır. Her firmanın şirket profilini iyi yansıtabileceği reklam araçları firmamız aracılığı ile profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Birden fazla reklam seçeneklerini size sunarken sizlerin imkânlarını da göz önünde bulundurmak gerekir. Yapabilirliğinizi netleştirdikten sonra seçenekleri teker teker sizlere sunarak etkin reklam yöntemlerini hayatınıza geçirmeye önder oluruz. Cam üzeri oneway vision baskı giydirme modelleri adından da anlaşıldığı üzere camlı alanlara yapılır. Bu alanların başında yüksek katlı iş merkezleri, alışveriş merkezleri, eczane ve mağazalar yer alır.  

Diğer reklam araçlarına göre daha sade ve çarpıcı tasarımlar oneway vision baskı giydirme ile daha mümkündür. Kullanım avantajları bakımından beklentilerinizi doğrudan karşılayacak bu baskı şekli yüksek çözünürlüktedir. Bunun dışında dış mekân kullanımlarında da birçok avantajı beraberinde getirir. Cam üzeri oneway vision giydirme çeşitleri kullanılacak alana göre belirlenir. Genellikle zeminin beyaz olması reklamın çarpıcı olabilmesi açısından önemlidir. Beyaz zemine yapılıp cam üzerine yapıştırılan bu baskı şekli ile dışarıdan reklama bakan kişi içeriyi göremez. İçerdeki kişi ise dışarıyı rahatlıkla görebilir. Hava alan delikli yapısı sayesinde cam yüzeyi derinlemesine işler. En kötü hava şartlarından bile etkilenmez.

Reklamlar bir firmanın büyümesinde etkin rol oynar. Günümüzde oldukça büyük öneme sahip reklamcılık faaliyetleri teknolojinin gelişmesi ile daha profesyonel hale gelmiştir. Cam üzeri oneway vision giydirme örnekleri de teknoloji ile birlikte gelişen reklamcılık çalışmalarıdır. Reklamlarınızı daha kaliteli bir reklam aracı ile sergilemek aynı zamanda da hedef kitlede merak uyandırmak ve hafızalarda kalmak istiyorsanız alternatifleriniz arasından seçimlerinizi iyi yapmanız gerekir.

 

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: