HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Taksim Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Taksim Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Taksim Araç Giydirme Merkezi

Taksim araç giydirme yapılırken iki şekilde düşünülmelidir. Şayet kısa vadeli reklam veyahut kampanyalar seçim çalışmaları ve lokal giydirmeler düşünüyorsanız normal folyo kullanmamızı tavsiye ederiz.

Uzun vadeli bir reklam yapmayı düşünüyorsanız Cast folyo kullanmanızı önermekteyiz. Cast folyonun esnek olması ve yapısının ince olması hasebiyle daha kolay kaplama yapılmaktadır. Bu şekilde giydirilen araçların formaları dış etkenlerden daha az zarar görecektir.

Ayrı olarak Araç Giydirme diğer bir ismiyle araç kaplama yapılacak olan dış mekan makinelerde renk kalitesi yüksek, profesyonel bir şekilde bastırılmalıdır. İç mekan makinelerin baskısı daha kaliteli çözünürlüğü daha yüksek olmasına karşın su odaklı mürekkep kullanıldığından dolayı su ile temasa geçtiğinde mürekkep kaybolabilir.

Taksim Araç Giydirme örnekleri çok çeşitlidir. Vinil kaplama, lokal kaplama, komple kaplama olarak yapılmaktadır.

Araç Giydirme tasarımı hazırlayan baskı hizmeti firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Alanında uzman personellerimiz ölçüleri titizlikle alarak vermek istediğiniz iletileri araç üzerinde iyi konumlandırmaktadır.

Ters halde araç getirmenin yararlı olmayacağı ve emeli dışında hizmet edebileceği göz önünde bulundurulmaktadır. İstanbul’da Araç Giydirme ( kaplama)  ihtiyacınız olması vaziyetinde gerek tasarım gerek ürün kalitemiz ile çözüm ortağınız olmaya hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

İmran Reklam firması olarak profesyonel ekibimizle araç kaplama yapıp müessesesel kimliğinizi yansıtan bir tasarımla işinizi muvaffak olmakta ve sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Taksim Araç Kaplama

Taksim araç kaplama ile her türlü aracı kendine has tasarımının ya da görselinin araçların üzerine kaplanması işlemine denmektedir. Taksim Araç Giydirme çeşitli şekillerde yapılabilir.

Araç Giydirme ücret hesaplaması yapılırken yapılacak olan odanın metrekaresine, görsel tasarımına ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değerlendirme yapılmaktadır.

Taksim Araç Giydirme için kullanılan dijital baskı malzemesi ise Cast folyodur. Cast folyoyu normal folyodan ayıran en büyük özelliği yapışkan oluşudur. Bu sayede daha esnektir ve kötü hava şartlarına dayanıklı olduğundan aracınıza zarar vermemektedir.

Taksim Araç Giydirme reklam konusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için sitemizde yer alan iletişim sayfamızdan bizlere erişin ücret garantisiyle kaliteli bir işçilik hizmeti alabilirsiniz.

Taksim Araç Kaplanma – Araç Giydirme Ücretleri

Taksim araç giydirme araç kaplama ücretleri sektörden sektöre farklık göstermektedir. Araç giydirme ücretleri özellikleri ve kullanılan malzemenin cinsi ile beraber kaplama ve giydirmenin kalitesi de ortaya konarak bir ücret belirlenmektedir.

Taksim araç giydirme araç kaplama ücretleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için İmran Reklam firmamız ile iletişime geçebilir ve sizlerde uzun soluklu bir reklam ürününe sahip olarak hedef kitlenize vermek istediğiniz iletileri kolaylıkla sunabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: