HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Tahtakale Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Tahtakale Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Tahtakale Araç Kaplama

Tahtakale araç kaplama fazlası ile ayrıntılı bir reklam türüdür. Araç üzerine uygulana reklam çalışmaları reklam sektöründe araç kaplama veyahut diğer bir ismi ile araç giydirme denilen ve araçların üzerine uygulanan bir reklam çalışmasıdır.

İmran Reklam firmamızın uzun yıllar vermiş olduğu deneyim ile araç giydirme alanında en iyi hizmeti sunmaktayız. Reklam alanında ansızın fazla reklam yapacağınız alanlar bulunmaktadır. Bunlar; radyo, televizyon, gazete, billboard, mecmua, tabela gibi alanlardır. Bilhassa radyo ve televizyon reklamları vaktinizi alırken bütçenize de fazlası ile zarar verecektir.

Firmamız ücret siyaseti ve reklamların hedefe erişmesi açısından en ehemmiyetli reklam ürününün araç giydirme olduğunu düşünmekte ve bu hizmeti firmalara uygun fiyat seçenekleri ile sunmaktadır. İster şahsınıza ait bir araç olsun ister de şirket aracı bu netlikle fark etmeyecektir. Ehemmiyetli olan trafikte daimi seyir halinde olmasıdır.

Bu şekilde reklamınızı hedef kitlenize uzun yıllar tanıtabilirsiniz. Tahtakale araç giydirme, için ayıracağınız bütçe diğer reklam müesseselerine vereceğiniz bütçenin çok altında olacağından sıklıkla seçenek edilen bir ürün olacaktır.

Araç giydirme reklamı için ödeyeceğiniz tek meblağ ile 7 seneye kadar reklamınızı hedef kitlenize kolaylıkla eriştirebilirsiniz. Tahtakale araç giydirme ile ilgili dilerseniz evvelce yapmış olduğumuz çalışmalarımıza sayfamızın üst alanında yer alan görsellerimizi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Tahtakale Araç Giydirme

Tahtakale araç giydirme ile her türlü aracınızın kendine mahsus tasarımlarla kaplanmasını sağlayabilirsiniz. Çeşitli şekillerde yapılan araç kaplama reklam ve pazarlama ile ilgili firmalar tarafından yoğun olarak seçenek edilmektedir.

Komple araç kaplama, aracın yalnızca kapılarını kaplama, aracın tavan bölümünü kaplama veyahut belirlenen rastgele bir noktayı kısmi olarak kaplama işlemleri sayesinde reklamlarınızı en hızlı şekilde hedef kitlenize eriştirebilirsiniz.

Reklam ile ilgili bir hayli avantaja sahip olan Tahtakale araç giydirme ile trafikte daimi seyir halinde olan aracınız reklamlarınızı hedef kitlenize eriştirecektir. Kullanılan malzemenin kalitesine göre 3 ile 7 sene arasında araçlarınızda araç kaplama folyosunu kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Araç kaplama ücret hesaplaması yapılırken alanın metrekaresine göre tasarım ve kullanılan malzeme kalitesi ile değerlendirme yapılmaktadır. Tahtakale araç giydirme için kullanılan dijital baskı malzemesi Cast folyodur. Cast folyoyu ise normal folyolardan ayıran en büyük özelliği yapışkan bir ürün olmasıdır.

Tahtakale Araç Giydirme – Araç Kaplama Ücretleri

Tahtakale araç kaplama araç giydirme ücretleri yapılan işlemin fiyatı bir hayli etkene göre farklık gösterdiğinden kullanılan malzemenin çeşidi ile kaplama ve giydirme işlemlerinin değişebilir olması uzun müddetli kullanımlarda malzeme kalitesini savunmaktadır.

Tahtakale araç kaplama ve araç giydirme fiyatlarını belirleyen bir diğer özellik ise, metrekare vaziyeti ve garanti müddetinin uzunluğu veya kısalığıdır. Bu hizmetlere dayalı olarak bir fiyatlandırma yapılması için araçlara uygulanacak tasarımın önceden belirlenmesi gerekir.

Tahtakale araç kaplama ve araç giydirme hizmetini almak için İmran Reklam firmamız ile iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: