HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Sütlüce Ucuz One Way Vision Baskı Fiyatları

25.12.2019
83
Sütlüce Ucuz One Way Vision Baskı Fiyatları

Sütlüce One Way Vision Baskı

Sütlüce one way vision baskı İngilizce bir terim olduğu için halk arasında daha çok delikli folyo isimi ile bilinmektedir. PVC asallı bir malzemeden üretilir ve delikli bir yapıya sahiptir. One way vision baskı yapılacak olan yüzeyin ise beyaz olması gereklidir.

Yapılacak olan baskıdan daha iyi netice almak için fonun beyaz olması ve boyaların altından fonun görünmemesi gerekir. Yapışkan camın üstünde rastgele bir uygulama olduğu anlaşılmamalıdır. Bu yüzden yapışkan yüzeyi siyah olarak üretilmektedir.

Sütlüce one way vision baskı uygulaması kaplama yapılan alandan dışarının görünmesi ama içerinin görünmemesi gerekir. Daha önceki vakitlerde binalara giydirme yapılmak istendiği vakit camın tabanın üzerine yerleştirilen malzeme dışarıdan içeriyi, içeriden dışarıyı göstermekte kısıtlı sonuçlar vermekteydi.

Fakat Sütlüce one way vision baskı ile bu mesele ortadan kaldırılmış oldu. Uygulama yapılacak alana dışarıdan bakıldığında istenilen resim kolayca görünürken kaliteli bir şekilde de sergilenerek binaların iç bölümlerinin tamamiyle görünmesi engellenmiş olacaktır.

Sütlüce One Way Vision Baskı Avantajları

En büyük cam yüzeylerde bile içerisinin görünmesini etkileyen sonuçlar doğuran Sütlüce one way vision baskı uzman bir ekibin montajı yapması vaziyetinde bu işlem başarılı sonuçlar sunmaktadır.

Kullanılan malzemenin yapışkanlı bölümü ne kadar kaliteli olursa, deliklerin çapları ne kadar küçük olursa görsel açıdan fazlası ile iyi sonuçlar verecektir. Sütlüce one way vision baskı dış mekan afişlerin hepsinde olduğu gibi solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır.

Kullanılan bu boyalar dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu yüzden uzun süren bir kullanım sağlamaktadır. Sütlüce one way vision baskı uygulamaları çoğunlukla cam binalar için seçenek edilmektedir.

Günümüzde her yerde uygulanan PVC’ye dijital baskı vasıtası ile tasarım verilmektedir. İstediğiniz resim veya yazı yüksek kalitede basılarak kaplama işlemi yapılmaktadır. Sütlüce one way vision baskı kullanım alanları da cam olan bütün yüzeylerdir.

Cam ile kaplanan bir alanın dış cephe giydirmesinden en sık seçenek edilen yollardan biridir. Bu şekilde hem işletmenizin reklamını yapmış olacaksınız hem de daha kaliteli bir görünüm kazanacaksınız. Ayrı olarak camlara uygulana logo ve mağaza camekanı yazıları da sıklıkla tercih edilmektedir.

Sütlüce One Way Vision Baskı Ücretleri

Sütlüce one way vision baskı reklam aracı olarak tercih edilen bir uygulamadır. Delikli olmasının nedeni ise iç bölümden bakıldığında dışarının rahat bir şekilde görünmesini sağlamasıdır.

Son sitem dijital baskı makinelerinde istediğiniz tasarım one way vision baskı ile gerçekleştirebilirsiniz. Sütlüce one way vision baskı ücretleri ile ilgili bilgi almak için İmran Reklam firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: