HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Sütlüce Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Sütlüce Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Sütlüce Araç Kaplama

Araç kaplama araçların üzerine uygulana bir reklam çalışmasıdır. Sütlüce araç kaplama diğer bir isimi ile araç giydirme, halk arasında da araç üstü reklam kaplama olarak bilinmektedir. Sütlüce araç giydirme fazlası ile ayrıntılı bir reklam ürünüdür. İmran Reklam firması olarak uzun yıllar bu sektörde hizmet vermekteyiz.

Sütlüce araç giydirme işlemlerinin reklam ve dijital baskı alanında deneyimli olan firmalara verilmesi daha uzun soluklu tanıtım yapmanıza olanak tanıtacaktır. Reklamcılık sektöründe genel manada reklam yapacağınız alanlar ise; gazete, radyo, televizyon, billboard gibi alanlardır.

Ama radyo ve televizyon reklamları vakit kaybı yaşatırken bu arada da bütçenizi de zorlayacaktır. Üstelik araç giydirme için bir hayli araç bile almanıza gerek kalmayacaktır. Şahsi veyahut firmanıza ait bir aracın olması da reklam yapmanız için yeterli olacaktır.

Sütlüce araç kaplama alanlarında sayfamızın üst alanında yer alan görsellerimize göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için internet sitemizde bulunan iletişim kanallarımızdan İmran Reklam firmamız ile görüşerek merak ettiğiniz tüm suallerin yanıtını alabilirsiniz.

Sütlüce Araç Giydirme

Sütlüce araç giydirme ile her türlü aracın kendine mahsus tasarımının veyahut görselinin kaplanması işlemine denmektedir. Sütlüce araç giydirme çeşitli şekillerde de yapılabilir mesela; komple araç kaplama, aracın yalnızca kapılarını kaplama veyahut üst tavan bölümünü kaplama olarak düşünebilirsiniz.

Araç giydirme ücret hesaplaması yapılırken alanın metrekaresine ve görsel tasarımına bu arada da kullanılan malzemenin kalitesine göre değerlendirme yapılmaktadır. Sütlüce araç giydirme için kullanılan dijital baskı malzemesi Cast folyodur.

Cast folyoyu ise normal folyodan yapışkan olması ayırmaktadır. Bu sayede esnektir ve kötü hava şartlarına karşı fazlası ile dayanıklıdır. Sütlüce araç giydirme reklam konusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere erişebilir uygun ücret garantisi ve kaliteli işçiliğimiz ile İmran Reklam firmamız günün her saatinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Sütlüce Araç Kaplanma – Araç Giydirme Ücretleri

Sütlüce araç giydirme araç kaplama ücretleri sektörden sektöre farklık göstermektedir. Bunlardan en ehemmiyetlisi kaliteli ve kalitesiz malzeme kullanan firmalar olmuştur. Kalitesiz bir hizmet aldığınızda reklamlarınız uzun soluklu olmayacaktır.

Sütlüce araç giydirme araç kaplama ücretleri ile ilgili ayrıntılı bilgi ve kaliteli bir hizmet almak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan İmran Reklam firmamız ile bağlantıya geçerek hizmetimiz ve ücretlerimiz ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: