HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Sultangazi Ucuz One Way Vision Baskı Fiyatları

25.12.2019
31
Sultangazi Ucuz One Way Vision Baskı Fiyatları

Sultangazi One Way Vision Baskı Merkezi

Ürün isimi İngilizce olduğundan dolayı bu terim, halk arasında “delikli folyo” olarak da bilinmektedir. Reklam emelli baskı çeşidi olan one way vision baskı PVC asallı bir malzemeden üretilmekte ve delikli bir yapıya sahip olmaktadır.

Sultangazi one way vision baskı yapılan yüzeyin beyaz renge sahip olması, yapılacak olan baskının daha iyi netice almasını ve üstüne atılacak olan boyaların altında fonun görünmemesini sağlamaktadır. Yapışkan olan bölümün rengi ise siyah olmaktadır.

One way vision baskı uygulanan cam bir yüzeyin, iç bölümünden dış dünyaya bakıldığı vakit yapışkan bölümün siyah olmasından dolayı anlaşılması fazlası ile zordur. Genel kanımız camların siyah olduğu istikametindedir. Bu yüzden yapışkanlı yüzeyler siyah olarak üretilmektedir.

Binalara dış taraftan bakıldığı vakit reklamının yapılmasını istediğiniz görsel kaliteli bir şekilde sergilenmekte ve bina içini görmek tamamiyle olanaksız bir hal almaktadır. Kalitesiz bir işçilikte ise çok kuvvetli ışıkta kalitesi düşmektedir.

Sultangazi one way vision baskı hizmetini sunan İmran Reklam firmamız sizlere bu konuda asgari% 80-85 oranında bir görünüm sunmaktadır. İç taraftan dış dünyaya bakmak ise, %15-20 arasında bir kayıp söz konusudur. Ancak bu oranlar kaygı verecek düzeyde olmadığından son derece tesirli sonuçlar sağlamaktadır.

Sultangazi One Way Vision Dijital Baskı

Sultangazi one way vision dijital baskı, hem reklam isteyen, hem de görüntü kirliliğine kapı aralamak istemeyen işletmeler için çok ideal bir folyo çeşididir. Mesh vinil gibi delikli olma özelliğine sahip olan one way vision baskı ile sizlerde reklamlarınızı yaparken dışarıyı da rahat bir şekilde göreceksinizdir.

Yapışkan bir özelliğe sahip olmasından dolayı Sultangazi one way vision baskı camlı binaların dış cephelerine ve camekan camlarına uygulanmaktadır. One way vision baskı ürününe arka taraftan güçlü bir ışık vurulduğunda ise görselliğinde kaybolma olmaktadır.

Sultangazi one way vision baskı kullanım alanı ekseriyetle cam yüzeylerdir. Cam yüzeylere sahip olan her alanda kolay kullanım olanağına sahiptir. En çok seçenek edilen alan ise cam ile kaplı binaların dış cephelerine yapılan giydirme işlemidir.

Ayrı olarak, mağazaların vitrinlerindeki yazılarda veyahut ara camlara ilave edecek olan logolarda da sıklıkla tercih edilmektedir. Bu işlemin en büyük avantajı da cam yüzeylerde, içeriden bakıldığı zaman dışarıyı görme olanağı sağlamasıdır.

Uzman ekipler tarafından montajı gerçekleşecek olan one way vision baskı 0.15 ile 0.20 mm kalınlığındaki malzemesi ile gayet tatmin edici sonuçlar ortaya çıkartmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için Baskı Hizmeti firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sultangazi One Way Vision Baskı Ücretleri

Kaliteli bir reklam aracı olarak sıklıkla seçenek edilen Sultangazi one way vision baskı delikli olma özelliğinden dolayı da iç bölümden, dışarının kolayca görünmesine imkan tanımaktadır.

Son sistem dijital baskı makinelerinde üretilen Sultangazi one way vision baskı ücretleri ile ilgili bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere erişebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: