HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Sultangazi Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Sultangazi Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Sultangazi Araç Kaplama

Sultangazi araç kaplama veyahut bir diğer ismi ile araç giydirme araç üzerine uygulanan reklam çalışmaları olarak bilinmektedir. Bir reklam ürünü olan Sultangazi araç giydirme işlemleri reklam ve dijital baskı alanında deneyimli firmalara verilmesi gereklidir.

Bilhassa radyo ve televizyon çalışmaları hem vakit açısından hem de firma bütçenizi oldukça zorlayacağından firmamız ile iletişime geçmeniz vaziyetinde uygun ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Sultangazi araç kaplama bir hayli reklam ürünü içerisinde en tesirli olanıdır.

Sultangazi araç kaplama reklam hizmetini kullanabilmek için bir aracınızın olması yeterli olacaktır. Trafikte daimi gezen bir reklam aracının sayesinde hedef kitlenize vermek istediğiniz iletisi kısa müddette hedef kitlenize eriştirebilirsiniz.

Sultangazi Araç Giydirme

Sultangazi araç giydirme kendine mahsus yapılan tasarım ve görsel ile kaplanma işlemi hasebiyle araç kaplama çeşitleri arasında bulunmaktadır. Sözgelişi komple araç kaplama aracın yalnızca kapısının kaplanması aracın tavan bölümünün kaplanması veya rastgele bir noktaya kısmi olarak yapılan bir kaplama işlemidir.

Pazarlama ve reklam alanında firmaların çoğunlukla seçenek ettikleri araç giydirme işlemi tek bir noktadan değil trafik içerisinde aracın gittiği her yerde bir hayli insanın görmesini sağlayan bir üründür. Bu şekilde hedef kitlenize daha hızlı bir şekilde erişim sağlamış olacaksınız.

Sultangazi araç giydirme için kullanılan malzeme dijital baskı Cast folyosudur. Cast folyosunu diğer normal folyolardan ayıran ise yapışkan bir özelliğe sahip olmasıdır. Trafikte daimi seyir halinde olan reklam aracınız ile reklamlarınızı uzun soluklu olarak yapmanızı sağlayacaktır.

Kullanılan malzeme kalitesine göre de 3 ile 7 sene arasında araç kaplama folyosunu güvenle kullanabilirsiniz. Sultangazi araç giydirme esnektir ve zor olan hava şartlarında bile dayanıklılığı ile dikkat çekmektedir.

Sultangazi Araç Giydirme – Araç Kaplama Ücretleri

Sultangazi araç kaplama araç giydirme ücretleri ile ilgili net bir meblağ belirtmemiz doğru olmayacaktır. Sektörden sektöre farklık gösteren araç kaplama reklam ürününe sahip olmak için kaliteli ve emin firmalar ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

İmran Reklam firmamız bu konuda sizlere en uygun ücret seçeneklerini ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. Ücretlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere erişebilirsiniz.

 

tabela

tabela

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu Konuyu Begendiyseniz  Sultangazi Neon Tabela
 konusuda dikkatinizi çekebilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: