HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Sultanahmet Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Sultanahmet Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Sultanahmet Araç Kaplama

Sultanahmet araç kaplama bir tanıtım aracı olarak fazlası ile ehemmiyetli olduğundan günümüzde firmaların en çok seçenek ettiği bir üründür. Araçlar daimi olarak seyir halinde olduğundan dolayı daha fazla kitleye reklamınızın erişmesini sağlayacaktır.

Araç kaplama bu iş için özel olarak üretilmiş Cast folyo ürünlerle yapılmaktadır. Bu ürünün özelliği araç giydirmede aracın kanal, kıvrım, dönüş bölümleri gibi noktalarda aracın şeklini kolaylıkla almasıdır. Sultanahmet araç kaplama için kullanılan Cast folyo ürünü aracın özgün boyasına ve taban bölümüne söküm sırasında zarar vermemektedir.

Cast folyo çoğunlukla aracın güneşin UV ışınlarından ve dış etkenlerden oluşabilecek küçük çizikler ve kirlerden savunmak için gereklidir. Araba kaplamalarında Cast folyo söküldüğünde alt zeminde yapışkan veyahut benzeri izler bırakılmaktadır.

İmran Reklam firması olarak reklamlarınızı araçlarınızda kaynatırken trafik reklam yönetmenliğine uygun yaptırmanızı tavsiye ederiz. Araçların yan taraflarında sürücü ve yan tavan bölümü hariç komple reklam olması yönetmeliğe uygundur.

Sultanahmet Araç Giydirme

Aracınız ister kişisel aracınız olsun, ister firmanızın ihtiyaçlarını gidermek için ( nakliye, servis, toplantı emelli) bir araç olsun, bu araç her daim trafikte olacağından daimi reklamlarınızı hedef kitlenize duyuran bir araca sahip olmanızı sağlayacaktır.

Sultanahmet araç giydirme en tesirli reklam seçeneklerinden biri olmuştur. Bu tarz açık hava reklamları tartışılmaz bir şekilde öncü reklam olmayı muvaffak olmuştur. Ucuz fiyatı nedeni ile de ayrı olarak en çok seçenek edilen seçim kampanyaları arasında bulunmaktadır.

Bu yüzden araç üstü giydirme reklamı fazlası ile ehemmiyet taşımaktadır. Araç reklamı yaptıran firma sayısı ise gün geçtikçe artmaktadır. Bu da araç giydirmenin ne kadar başarılı olduğunun en büyük ispatı olmuştur.

Sultanahmet Araç Kaplama & Araç Giydirme Ücretleri

Sultanahmet araç giydirme ve araç kaplama ücretleri kullanılan malzeme kalitesine göre farklık göstermektedir. Bilhassa günümüzde sıklıkla seçenek edilen en ehemmiyetli reklam ürünlerinden biri olmayı muvaffak olmuştur.

Araç giydirme araç kaplama ücretleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için İmran Reklam firmamızın internet sitesinde yer alan iletişim kanallarından bizlere erişerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: