HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Sultanahmet One Way Vision Baskı

Sultanahmet One Way Vision Baskı

Sultanahmet One Way Vision Baskı

Sultanahmet one way vision dijital baskı kullanım alanı cam yüzeylerdir. Cam yüzeylere sahip olan her alanda kolayca kullanılmaktadır. Cam ile kaplı bir binanın dış cephelerine giydirme işleminin yapılması günümüzde en çok seçenek edilen alanlardandır.

Bunların dışında ara camlara da ilave eden one way vision baskı mağaza camekanları ve logolara da sıklıkla kullanılmaktadır. Önceden olsa cam yüzeylere yapılan giydirme işlemleri pek iç açıcı olmakla beraber kalitesiz malzemelerden yapıldığı için destekli olma özelliğini kaybetmekteydi.

Lakin Sultanahmet one way vision baskı sayesinde uygulamaların yapıldığı yüzeylerde içeriden bakıldığı vakit dışarısı görünebilir fakat dışarıdan bakıldığında içerisi katiyen görünmez. Bu sayede binaya dışarıdan bakıldığında reklam yapılmak istenilen görsel kaliteli bir şekilde sergilenmektedir.

Hem reklam emelli hem de görüntü kirliliğinin engellenmesi için işletmelerin sıklıkla seçenek ettikleri ideal bir folyo çeşidi olan one way vision baskı bu özelliği sayesinde sizlerin hem reklamlarını yapmış olacak, hem de dışarıyı kolayca görmenizi sağlayacaktır.

Yapışkan olma özelliğinden dolayı sergen camlarına ve camlı binaların dış cephelerine uygulanan Sultanahmet one way vision baskı kullanım alanı cam yüzeyler olduğundan cam yüzeylere sahip olan her alanda kolaylıkla kullanım olanağı sağlanmaktadır.

Sultanahmet One Way Vision Baskı Avantajları

One way vision baskı yapılacak olan yüzeylerin beyaz renge sahip olması, yapılacak olan baskının daha iyi netice almasını ve üstüne atılacak olan boyaların altında fonun görünmemesini sağlayacaktır. Bu yüzden yapışkanlı olan bölümün rengi siyahtır.

Sultanahmet one way vision baskı uygulana cam bir yüzeyin iç tarafından dış dünyaya bakıldığı zaman yapışkan bölümün siyah olmasından dolayı anlaşılması olanaksız olacaktır. Genel kanımız camların siyah olduğu istikametindedir. Bu sebepten dolayı yapışkanlı yüzeyler siyah olarak üretilmektedir.

Görsel açıdan daha iyi netice vermesi için kullanılan malzemenin yapışkan bölümünün kuvvetli, deliklerinin ise çaplarının oldukça küçük olması gerekir. İnce olduğu kadar dayanıklı bir malzemeden üretilen Sultanahmet one way vision baskı formunu savunmak ile ilgili da oldukça başarılıdır.

Sultanahmet one way vision baskı çoğunlukla cam binalarda uygulanmaktadır. Ama günümüzde hemen hemen her yerde gördüğümüz bu uygulama delikli PVC üzerine yapılan dijital baskı sayesinde cam binaların iç bölümleri görünmezken reklamınızı da yapmış olacaksınız.

Sultanahmet One Way Vision Baskı Ücretleri

Özel bir reklam aracı olarak günümüzde sıklıkla seçenek edilen one way vision baskı delikli olma özelliğinden dolayı da iç bölümden, dışarının rahat bir şekilde görünmesini sağlamaktadır.

Son teknoloji dijital baskı makinelerinde üretilen Sultanahmet one way vision baskı ücretleri ile ilgili bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere erişebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: