HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Sarıyer Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Sarıyer Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Sarıyer Araç Kaplama Merkezi

Araçların üzerine uygulanan reklam çalışmalarına araç kaplama denilmektedir. Sarıyer araç kaplama bir diğer isimi ile araç giydirme halk arasında da araç üstü reklam kaplama olarak adlandırılmaktadır. Bir reklam ürünü olan araç giydirme hizmetini firmamızdan kaliteli ve emin bir şekilde alabilirsiniz.

İmran Reklam firması olarak uzun yıllar süresince araç kaplama alanında en iyi deneyime sahip olduğumuzdan ince bir işçilik ve sağlam deneyimimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sarıyer araç kaplama işlemlerinin reklam ve dijital baskı alanında deneyimli olan firmalara verilmesini tavsiye ederiz.

Reklamcılık sektöründe reklam yapacağınız alanlar ise, televizyon, radyo, mecmua, tabela, billboard, gazete gibi alanlardır. Lakin radyo ve televizyon reklamları vakit kaybı olurken bu arada da bütçenize ciddi zarar verebilir.

Araç giydirme için birkaç araç almanıza gerek kalmayacaktır. Şahsi veyahut firmanıza ait olan bir aracın olması sizin için yeterli olacaktır. Böylelikle trafikte daimi seyir halinde olan aracınız sizin reklamınızı daha fazla kişiye duyuracaktır.

Sarıyer araç kaplama alanlarında sayfamızın üst alanında yer alan görsellerimize atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için baskı hizmeti internet sitemizin ana sayfasında yer alan iletişim kanallarımızdan uzman arkadaşlarımızla görüşerek merak ettiğiniz tüm suallerinizin yanıtını alabilirsiniz.

Sarıyer Araç Giydirme

Sarıyer araç giydirme ile her türlü aracın kendine has tasarımı ve görselini gerçekleştirmekteyiz. Sözgelimi, aracın kapılarını giydirme, komple araç giydirme veyahut üst tavan bölümünü kaplama olarak düşünebilirsiniz.

Araç giydirme ücret hesaplaması yapılırken yapılacak olan alanın metrekaresine ve görsel tasarımda en ehemmiyetlisi kullanılan malzemenin kalitesine göre değerlendirme yapılmaktadır. Sarıyer araç giydirme için kullanılan dijital baskı malzemesine ise Cast folyo denmektedir.

Cast folyoyu normal folyodan ayıran özelliği ise, yapışkan ve esnek olmasıdır. Bu sayede daha esnektir ve negatif hava şartlarına karşı fazlası ile dayanıklıdır. Sarıyer araç giydirme reklam konusu ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sarıyer Araç Giydirme Araç Kaplama Ücretleri

Sarıyer araç giydirme araç kaplama ücretleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizleri arayarak ücret talebinde bulunabilirsiniz.

İmran Reklam firması olarak bu alanda uzun yıllar hizmet vermiş olduğumuz ve kalitesini savunan bir firma olduğumuz için araç kaplama özellikleri ve hizmetleri siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve emin bir şekilde sunmaktayız.

 

tabela

tabela

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu Konuyu Begendiyseniz  Sarıyer Neon Tabela
 konusuda dikkatinizi çekebilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: