HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Pleksi Tabela

10.11.2018
616
Pleksi Tabela

Pleksi Tabela

Pleksi tabela kullanımları daha ziyade kutu harf tabela çeşitleri arasında olmakla birlikte modelleri itibariyle değişkenlikleri içermektedir. Yalnızca firmanın ismi ya da logosunun bulunmasıyla yetinmek istemeyenler için önerilen bu tabela çeşitlerinde benzersiz kazanımlarda elde edilmektedir. Router ya da Lazer çizimler sonucunda tasarlanan yapıya uygun bir şekilde elde edilen tabelaların boyutlarında farklılıklar olabilmektedir. Çoğunlukla dış mekanlarda kullanılsa da iç mekanların daha ferah ve ilgi çekici olması da Pleksi tabelalar ile sağlanabilmektedir. Kullanımıyla müşterilerin ilgisinin çekilmesi de elde edilirken kazançların artmasını da beraberinde getirmektedir. Özellikle çok uzun süreler kullanılabilir olan Pleksi tabela modellerinde çok farklı seçeneklerde kullanıcılarına hitap edilmesini kolaylaştırmaktadır.

Pleksi Tabela modelleri

Diğer tabelalara göre makul fiyat aralıklarına sahip olan Pleksi tabelalarda 3 mm Pleksi malzeme kullanımı olmaktadır. Sonrasında boyutlara göre farklılıklar yapılabilirken mekânın istenilen bölümünde kullanımı söz konusudur. Yan bölümleri de müşteriye özel olarak ayarlanabilmektedir. Talep edilmesi halinde ise LED ışık sistemleriyle çok daha benzersiz bir tabela elde edilebilir. Gece saatlerinde de tabeladan faydalanmak isteyenler için mutlaka LED ışık sistemli örnekleri önerilmektedir. Bununla birlikte işlemlerin tamamlanması son derece pratik olurken elektrik maliyeti de tahmin edilenden çok daha düşük seviyelerdedir. Uzman ekipler tarafında montaj işlemlerinin yapılmasıyla bir sorun ortaya çıkmasının da önüne geçilmektedir. Işıklı pleksi tabela kullanımlarında çok uzun yıllar geçerlilik bulunmaktadır. Mekânın çok daha dikkat çekici bir görünüme sahip olması elde edildiği gibi zarif bir görünüm kazandırmaktadır.

Standart tabelaların sahip olduğu özelliklerden çok daha fazlasını sunan Pleksi tabela kullanımlarında şeffaf, simli, fosforlu, renkli ya da buzlu plastik cam örnekleriyle kıyaslamalarda yapılabilmektedir. Çok daha parlak bir yapıya sahip olan tabelaların kullanımlarıyla göz alıcı bir ortam yakalanmaktadır. Özellikle reklam alanları oluşturulmasıyla tercih edilen pleksi tabela kullanımlarında birden fazla neden öne çıkmaktadır. Mekânın işlevselliği artarken çok daha büyük boyutlarda ortaya çıkan tabelalarda dekota harf kullanımları da belirli bir kalitenin yakalanmasında belirleyici olmaktadır. Harflerin iç bölümlerinde bulunan ışıklarla ise çok daha ihtişamlı bir tabela kullanımı sunulduğu anlaşılmaktadır. Özellikle cafcaflı caddelerde sönük kalan mekanlar için Pleksi tabela en iyi tercihler arasındadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: