HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi kutu harf tabela teknolojinin gelişmesiyle birlikte çok daha farklı bir yapıya sahip olurken aynı zamanda standart tabelalardan çok daha fazlasını sunmaktadır. Ortalama bir klasik tabela sayesinde sadece firma ismi ya da logosu gösterilebilmektedir. Bunun içinde tabelaya bakılmasına gerek vardır. Ancak farklı boyutlarda ortaya çıkartılabilen pleksi kutu harf tabela seçeneklerinde böyle bir durum yoktur. Zorunluluktan ziyade çok daha iyi bir şekilde firmanın reklamının yapılabilmesi için kullanılmaktadır. Sahip olduğu zarif ve estetik yapısıyla dikkatleri üzerine çeken tabelalar aynı zamanda özel olarak da tasarlanabilmektedir. Yan kısımlarının özgün olmasıyla benzersiz bir yapıya sahip olan tabelalar sayesinde firmanın albenisi yükseltilmektedir.

Pleksi Kutu Harf Tabela

Caddelerde bulunan mekanların ilgi çekmesi için pleksi kutu harf tabela tercih edilebilirken dekota yapılı harflerle firma ismi yazdırılabilir. Kenar bölümünde logo içinde yer ayarlanabilirken LED ışık sistemleri harflerin iç kısımlarına yerleştirilebilir. Böylelikle ışıklı hale gelen pleksi kutu harf tabela tahminlerin çok üstünde bir faydayı da beraberinde getirmektedir. Havanın kararmasıyla birlikte daha ilgi çekici bir hale gelecek tabela sayesinde satışların artma ihtimali de oldukça yüksektir. Mekanın her yerine montajı yapılabilen tabelaların elektrik maliyetleri ise son derece düşüktür. Makul fiyatlarla satılması da en iyi seçenek olan pleksi kutu harf tabela alımlarını arttırmaktadır.

Mekanların dış bölümlerinde kullanımı yaygın olan pleksi kutu harf tabelaların genelde ışıklı olması çok daha cazip bir kullanımı beraberinde getirmektedir. Mutlaka tasarlanan ölçülere uygun bir şekilde Router ya da Lazer yardımıyla çizimler yapılırken hazırlık süreci de bir hayli uzmanlık gerektirmektedir. Ardından yapılacak montaj sonrasında ise kullanımı pratiklik içermektedir. Çok uzun seneler sorunsuz bir şekilde tabelanın kullanılması mümkün olmaktadır. Bununla birlikte yağmur, çamur gibi olumsuz şartlardan da etkilenilmemektedir. Tabelanın görülebilirlik seviyesi bir hayli yüksek olurken kaliteli malzeme kullanımı da bu durum üzerinde belirleyici olmaktadır. Dekota harfli pleksi kutu harf tabela kullanımlarındaki cam bölümler normal camlara kıyasla çok daha dayanıklıdır. Ayrıca daha hafif olmasından dolayı da ısıyı iletme durumunda kazanım sağlanmaktadır. Böylelikle çok daha parlak olurken göz alıcı bir görünümle standart olarak tarif edilen tabelalardan çok daha faydalı olmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: