HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Pleksi Kapı Tabelası Örnekleri

03.11.2021
22
Pleksi Kapı Tabelası Örnekleri

Pleksi Kapı Tabelası Örnekleri

Pleksi Kapı Tabelası Örnekleri kapıların etrafına asılan bir tabela çeşididir. Tabelalar üzerlerinde yön belirten işaret, bilgi ya da tanıtım yazısı içerir. Tabelaları her yerde görmek mümkündür. Kapı tabelası dış mekânlarda kullanılabileceği gibi iç mekânlarda da çok sık kullanılmaktadır.

Pleksi Kapı tabelası çeşitli renk ve boyutlarda yapılabilir. Kapı tabelaları bir firmayı tanıtmak için kullanılabilecek önemli reklam aracılarından biridir. Bu nedenle tabelanızı yaptırırken kaliteli ve özgün tabela tasarımlarını tercih etmelisiniz. Bu firmanızın adının akıllarda daha fazla yer edinmesini sağlar. Ayrıca insanlarda olumlu bir izlenim bırakarak müşteriyi size çeker.

Pleksi Kapı tabelası örnekleri olarak yukarıda da bahsettiğimiz gibi birçok faktöre bağlı olarak kapı tabelası örnekleri çeşitlendirilebilir. Tabela tasarımları firmanın logosuna göre, asılacağı yerin konumuna göre ve firmanın kurumsal kimliğine bağlı olarak değişebilmektedir.

Firmaların duvarlarına yerleştirilen tabelalar yaratıcı ve dikkat çekmelerine bağlı olarak önemli bir reklam kapasitesine sahiptir. Günde ortalama bin tane reklam görüyoruz. Araştırmalara göre ise bu reklamlardan sadece 6-7 tanesi aklımızda kalabiliyor.

Bu nedenle yapılacak tabela modelinin insan aklında yer edinebilmesi için dikkat çekici olması ve bir anlam ifade etmesi gerekmektedir.  Tabela fiyatları konusunda ise kullanılan malzemenin dayanıklılığı, kalitesi ve boyutu kapı tabelası fiyatlarının şekillenmesini sağlayacaktır. Ayrıca tasarım süreci, kullanılacağı yer gibi özellikler de tabelaların fiyatının belirlenmesine yardımcı olmaktadır.

Görüntü olarak küçük ya da basit gibi görünen pleksi kapı tabela uygulaması aslında bir o kadar uğraştırıcı ve zaman isteyen, özen gösterilmesi gereken bir çalışmadır. Bulunduğunuz ortamın dizaynına, rengine, dekorasyonuna uygun bir ürün olması gerekir.

Aranılan adresin doğru ve kolay bulunmasını sağlayan, müşteri ve misafirlerinizin size doğrudan yönlendirilmesini sağlamak gibi önemli bir özelliğe sahip olan bu sistemi tercih edebilirsiniz. Sadece işyerleri ve kurumlarda değil evimizin kapısında da kapı isimliklerini kullanabilirsiniz.

Günümüzde çok yüksek ve geniş evler bulunmaktadır. Evinize gelen misafirinizin veya sipariş, kuryenizin size daha kolay ve hızlı ulaşabilmeleri için kapınızda bulunan kapı isimliğinizden yararlanabilirler. Bu yüzden çok fazla çeşidi bulunan bu uygulamanın sizin isteğinize en uygun olanını bulmak ve karar vermek için tecrübemize, çeşitliliğimize ve kalitemize güvenebilirsiniz.

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: