HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Maslak One Way Vision Baskı

27.11.2019
85
Maslak One Way Vision Baskı

Maslak One Way Vision Baskı

İngilizce bir terim olan Maslak one way vision baskı halk arasında delikli folyo olarak adlandırılmaktadır. PVC asallı malzemeden üretilen one way vision baskı delikli bir yapıya sahiptir. One way vision baskı yapılacak olan alanın ise beyaz olması gerekir.

Bu şekilde yapılacak olan baskıdan daha iyi bir netice alabilirsiniz. Bu işlem sonucun da camın üzerinde rastgele bir uygulama olduğu anlaşılmayacaktır. Yapışkan yüzeyi ise siyah olarak üretilmektedir.

Maslak one way vision baskı yapıldığında içeriden dış dünyanın görünmesi gerekmektedir. Daha önceki dönemlerde yapılan bina giydirmelerinde cam tabanın üzerine yerleştirilen malzeme kalitesiz olduğundan dolayı dışarıdan içeriyi, içeriden de dışarıyı göstermemekte kısıtlı sonuçlar vermekteydi.

Ama Maslak one way vision baskı ile bu meseleler tamamiyle ortadan kalkmıştır. Uygulama yapılacak olan alana dışarıdan bakıldığı tasarlanan resim kolayca sergilenmekte ve binanın iç bölümünün tam manası ile görünmemesi sağlanmaktadır.

Maslak One Way Vision Baskı Avantajları

Maslak one way vision baskı uzman bir ekip tarafından yapıldığında başarılı sonuçlar ele geçirmenizi sağlayacaktır. Böylelikle reklamınızı yaparken görüntü kirliliğini de ortadan kaldırmış olacaksınız. En büyük cam yüzeylerde bile dışarıdan içerisinin görünmesini engellemiş olacaksınız.

Kullanılacak olan malzemenin yapışkan bölümü ne kadar kaliteli olursa, deliklerin çapları da ne kadar küçük olursa görsel açıdan fazlası ile güzel sonuçlar ele geçireceksinizdir.

Dış mekan afişlerin hepsinde olduğu gibi Maslak one way vision baskıda da solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı olan bu boyalar sayesinde uzun müddetli kullanım sağlanmaktadır.

Maslak one way vision baskı kullanım alanları ise cam olan bütün yüzeylerdir. Cam ile kaplı bir binanın dış cephe giydirmesi ve mağaza camekanları en çok seçenek edilen alanlardır. Bu uygulamaların dışında ara camlara ilave edecek logo ve yazılar da sıklıkla tercih edilir.

Maslak One Way Vision Baskı Ücretleri

Maslak one way vision baskı ücretleri sektörden sektöre farklık gösterdiğinden net bir meblağ belirtmek doğru olmayacaktır.

Maslak one way vision baskı hizmetini en uygun fiyatlar ile baskısı, tasarımı ve montajını siz değerli müşterilerimize İmran Reklam firması olarak kaliteli bir şekilde sunmaktayız. Böylelikle uzun soluklu bir kullanım olanağı da kazanmış olacaksınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: