HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Maltepe Branda Baskı

26.11.2019
47
Maltepe Branda Baskı

Maltepe Branda Baskı

Maltepe branda baskı en çok tercihe dilen afiş türüdür. Malzeme olarak brand aismi verilen yağmur gibi negatif hava şartlarına dayanıklı bir malzemedir. Branda baskı açık hava reklamcılığında kullanılan hava şartlarına uygun dayanıklı dijital baskı çeşididir. Branda baskılar dijital baskı makinelerind eyapılrılar. Emlak fişleri, dış cephe, organizasyonlar, sahne gibi alanlarda sıklıkla kullanılır. Bir diğer ismi olan vinil baskı olarak da bilinmektedir.

Branda baskılarımız değişik gramajlarda ve m² lerde üretilmektedir. Bu alanda en doğru adım kullanılacak yerin özelliklerine göre uygun malzemeyi seçmektir. Sizlerde Maltepe branda baskı ile reklamlarınızı daha uzun müddetli ve hesaplı şekilde halledebilirsiniz.

Maltepe Branda Baskı Nedir?

Maltepe branda baskı dış etkenlerden etkilenmeyen özel kumaşlardan yapılmaktadır. Branda baskı denildiğinde ilk akla gelen dış cephelerde kullanılan reklam aracıdır. Bina cephe giydirme, afiş ve pankartlarda seçenek edilir.

Maltepe branda baskı geniş bir kullanım alanına sahiptir. Dış mekanlarda her yerde görünür olmalarından dolayı sıklıkla tercih edilir.

Görsel reklamcılıkta popüler olan branda baskı müşteri artırma ve satış artırma konularında çok başarılıdır.

İmran Reklam olarak branda baskı ile ilgili size en ayrıntılı çözümleri sunmaktayız. Bu hizmeti aldığınız takdirde her hatıranızda sizlerin yanınızda olarak başarılarınızı gururla izlemekteyiz.

Maltepe Ucuz Branda Baskı ve Ücretleri

Maltepe ucuz branda baskı ve ücretleri konusunda net bir yanıt alabilmeniz için yukarıda yer alan iletişim numarasından bizlere erişebilirsiniz. Branda baskı ücretleri kullanılacak m² ve özelliklere göre değişkenlik gösterir. Bu manada buraya net bir ücret vermiyoruz. Maltepe branda baskı fiyatları için bizlere erişmeniz gerekmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: