HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

LED Tabela

10.11.2018
LED Tabela

LED Tabela

LED tabela sayesinde günümüzdeki işletmeler bulunduğu çevrede tanınmayı sağlamaktadır. Tabela reklam için afiş, broşür dağıtımı gibi seçenekler olsa da bu ürün kullanım ve tanıtım açısından ilk sıralardadır. Bu ürünler kullanıldığı zamanlarda görsel anlamda dikkat çekici özelliği ile insanların dikkatini çekmektedir. Ayrıca düşük akım ve voltaj da çalışarak hem maddi anlamda işletmeyi çok büyük maliyet çıkartmadan kullanılması da işletmeler için büyük avantajdır. İnsanların zevklerine göre tercih edebilecekleri çeşitli renk ve desenlerle süslenebilme seçeneği olan bu materyallerin farklı boyutlarda seçenekleri de mevcuttur. Kişiler belirlemiş oldukları boyut ve desenlerde tabela için gerekli yerlere başvurarak sipariş vermektedirler. Özellikle uzun ömürlü yapısından dolayı uzun süre kullanabileceğini düşünen işletmeler, bu özelliğini oldukça beğenmişlerdir.

LED Tabela modelleri

Tercih edilen bu tabelaların nasıl çalıştığı merak edilmektedir. Çok ufak saydam ışık kablolarından oluşan LED tabela, elektriğin bir kablodan diğer uca iletilmesi ile ışık vermektedir. Bu ışıkların uç kısımları birçok renk çeşidinden oluşmaktadır. Bu sistem sayesinde çalışan tabelalar istenilen yazıları yansıtmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte üretilen yeni elektronik reklam seçeneklerinden olan bu tabelalar sipariş verildikten sonra uzman ekipler sayesinde, kullanılacak alanda ölçü alınarak uygun bir şekilde yapılmaktadır. İstenilen yazı formatının ayarlanabildiği, bütün yazı karakterlerine sahip olan tabelaları tamamen zevkinize göre oluşturmaktasınız. Bu kadar seçeneğe sahip olan ayrıca ekonomik ve etkili olan özelliklerinin olmasından dolayı tercih sebebi olan tabelaların, her bütçeye ve her ihtiyaca uygun modelleri vardır.

Birçok seçenekleri olan tabelalar arasından, aynı zamanda tabelaların devrelerine saat zaman ayarı girerek sabah başlangıç akşam kapanış saatlerini belirleyebilirsiniz. Bu sayede kapatmayı unutma derdinizde ortadan kalkmış olur. LED tabela USB bellekten kontrol edilmektedir. İstediğiniz resim uzantısını dahi formatına uygun hale getirerek USB belleğe yükleyip oynatabilmektesiniz. İstediğiniz boyutlarda kullanabileceğiniz tabelalarda, tabela boyutlarına göre güç ve devre kartı kullanılarak sorun yaşamanız engellenmektedir.  Kolay kurulum ve montaja sahip olması ve birçok seçeneğinin olmasından dolayı büyük çoğunluk tercih etmektedir. Modern ve teknolojik görünümüyle insanların dikkatini çekmesinden dolayı kullananlar oldukça memnun kalmaktadırlar.

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu konuyu begendiyseniz Pleksi Tabela konusuda dikkatinizi çekebilir !!!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: