HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Laleli Ucuz One Way Vision Baskı Fiyatları

25.11.2019
75
Laleli Ucuz One Way Vision Baskı Fiyatları

Laleli One Way Vision Dijital Baskı Merkezi

Ürün ismi İngilizce olduğundan dolayı bu terim, halk arasında “delikli folyo” olarak da bilinmektedir. Bir tür reklam emelli baskı çeşididir. PVC salsı bir malzemeden üretilen one way vision folyonun delikli bir yapısı vardır.

Laleli one way vision baskı yapılacak olan yüzeyin beyaz renge sahip olması, yapılacak olan baskının daha iyi netice almasını ve üstüne atılacak olan boyaların altında fonun görünmemesini sağlayacaktır. Yapışkanlı olan bölümün rengi ise siyahtır.

Laleli one way vision baskı uygulana cam bir yüzeyin, iç tarafından dış dünyaya bakıldığı vakit yapışkan bölümün siyah olmasından dolayı anlaşılması olanaksız olacaktır. Genel kanımız camların siyah olduğu istikametindedir. Bu yüzden yapışkanlı yüzeyler siyah olarak üretilmektedir.

Binalara dış taraftan bakıldığı zaman reklam yapılmasını istediğiniz görsel kolayca ve kaliteli bir şekilde sergilenmekte ve bina içini görmek ise tamamiyle olanaksız bir hale gelmektedir. Kalitesiz bir işçilikte ise çok kuvvetli ışıkta kalitesi düşmektedir.

Laleli one way vision baskı hizmetini sunan firmamız sizlere bu konuda genel olarak asgari % 80-85 oranında bir görüntü sunmaktadır. İç taraftan dışarıya bakmak ise, % 15-20 arasında bir kayıp mevzubahis olabilir. Yalnız bu oranlar kaygı verecek düzeyde olmadığından son derece tesirli sonuçlar sağlamaktadır.

Laleli One Way Vision Baskı Nedir?

Laleli one way vision dijital baskı, hem reklam isteyen, hem de görüntü kirliliğine kapı aralamak istemeyen işletmeler için çok ideal bir folyo çeşididir. Mesh vinil gibi delikli olma özelliğine sahip olan one way vision baskı ile sizlerde reklamlarınızı yaparken dışarıyı da kolayca göreceksiniz.

Yapışkan özelliğe sahip olan Laleli one way vision baskı camlı binaların dış cephelerine ve sergen camlarına uygulanmaktadır. One way folyoya arkadan kuvvetli bir ışık vurulduğunda ise görselinde kaybolma olabilir.

Laleli one way vision baskı kullanım alanı ise, cam yüzeylerdir. Cam yüzeye sahip olan her alanda kolayca uygulanmaktadır. En çok seçenek edilen alan ise cam ile kaplı binaların dış cephelerine yapılan giydirme işlemidir. Ayrı olarak, mağazaların sergenlerindeki yazılarda veyahut ara camlara ilave edecek olan logolarda da sıklıkla seçenek edilmektedir.

Bu işlemin en büyük avantajı ise, cam yüzeylerde, içeriden bakıldığı vakit dışarıyı görme olanağı sunmasıdır. Uzman bir ekip tarafından montajı gerçekleşen one way vision baskı 0.15 ile 0.20 mm kalınlığındaki malzemesiyle gayet tatmin edici sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Laleli One Way Vision Baskı Ücretleri

Laleli one way vision baskı reklam aracı olarak sıklıkla seçenek edilen bir üründür. Delikli olma özelliğinden dolayı da iç bölümden, dışarının kolayca görünmesini sağlar.

Son sistem dijital baskı makinelerinde üretilen Laleli one way vision baskı ücretleri ile ilgili bilgi almak için İmran Reklam firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: