HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Kumburgaz Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Kumburgaz Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Kumburgaz Araç Kaplama – Araç Giydirme

Kumburgaz araç kaplama araç giydirme araçların üzerine yapılan reklam uygulamalarına denmektedir. Halk arasında ise araç üstü reklam veya araba giydirme olarak da bilinir. Cast folyo diye de adlandırılan yapışkanlı PVC ile yapılır.

Bu yapışkanlı PVC Cast folyonun kalınlığı ise, 0.11 – 0.13 mm aralığındadır. Cast folyonun çok ince olmasının nedeni ise, Kumburgaz araç kaplama araç giydirme merkezi işlemi yapılırken aracın cam kanallarının içine ve oluklara rahatça esnetilerek yapışmasını sağlamaktadır.

Bu işlem ise yalnızca profesyonel ustalar tarafından yapılmalıdır. Kumburgaz araç kaplama araç giydirme merkezi ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere erişebilirsiniz.

Kumburgaz araç giydirme araç kaplama işlemi yapılmadan önce, kaplanması tasarılanan aracın ayrıntılı resimleri çekilmektedir. Daha sonra çekilen bu resimler bilgisayar ortamında uygun bir grafik programı ile araç giydirme ve araç kaplama işlemi sanal ortamda müşteri onayı ile üretilmeye başlar.

Araç kaplama için gelen aracın resmi çekildikten sonra renkli çıktısı hazırlanmaktadır. Renkli çıktısı hazırlanan aracın ayrıntılı ölçüleri not edilir. Bu ölçülerin milimetre olarak alınması yapılan işin hatasız olmasını sağlayacaktır.

Uzman grafikerler tarafından imalata geçen araç kaplama işlemi firmanızın istediği reklam uygulamasını gerçekleştirmektedirler. Kumburgaz araç kaplama araç giydirme merkezi bu evrede fazlası ile ehemmiyetli olmuştur.

Kumburgaz Araç Giydirme Araç Kaplama Yapıldıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kumburgaz Araç Giydirme kaplama işlemi PVC yapışkan folyo dediğiniz malzemenin araç üzerine uygulama işlemidir tabii olarak bir yapışma işlemidir. Bu işlem yapıldıktan sonra netlikle basınçlı su ile yıkanmamalıdır.

Basınçlı su folyo kenarından kalkma alana getireceği için giderek açılma yapabilir. Diğer bir husus ise kimyevi maddeler ile yıkama yapılmasından kesinlikle kaçınmalısınız. Kumburgaz araç kaplama folyo üzerindeki boyalar da deformasyona kapı aralamamak ve kısa müddette renklerinin solmaması için kimyasal dijital baskı uygulanmamalıdır.

Böylelikle imajınız netlikle bozulmayacaktır. Yıkama sırasında ise az miktarda Deterjan ve fırça kullanılmasını önermekteyiz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz hususlardan dolayı oluşan renkli olmaları ve açılmalar garanti kapsamına netlikle dahil değildir.

Kumburgaz Araç Giydirme – Araç Kaplama Ücretleri

Kumburgaz araç giydirme araç kaplama ücretleri kullanılan malzeme cinsine, metrekare vaziyetine ve garanti müddetine göre farklık göstermektedir. Araç kaplama merkezinde fiyatlandırma yapabilmek için öncelikle giydirilecek olan araca yapılan tasarımın ortaya çıkarılması ve ona uygulanacak olan malzemenin belirlenmesi gereklidir.

Kumburgaz araç kaplama önceden de belirttiğimiz gibi bir dijital baskı folyosu olan Cast folyonun kullanılmasıdır. Bu koşullarda metrekare üzerinden Kumburgaz araç kaplama araç giydirme ücretleri belirlenmektedir. Bu konu ile ilgili en aktüel bilgileri almak için İmran Reklam müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmeniz olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: