HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Kumburgaz One Way Vision Baskı Merkezi

25.11.2019
97
Kumburgaz One Way Vision Baskı Merkezi

Kumburgaz One Way Vision Baskı Merkezi

Ürün ismi İngilizce olduğundan halk arasında çoğunlukla “delikli folyo” olarak adlandırılmaktadır. Reklam emelli baskı işlemi olan one way vision baskı PVC asallı bir malzemeden üretildiğinden dolayı, folyo delikli bir yapıya sahiptir.

Kumburgaz one way vision baskı yapılacak olan yüzey beyaz renklidir. Bunun nedeni ise yapılacak olan baskılardan daha iyi sonuçlar ele geçirmektir. Yapışkan olan bölümün rengi ise siyahtır. Böylelikle baskı uygulanmış olan cam yüzeyin, iç bölümünden dış tarafa bakıldığında rastgele bir uygulama olduğu anlaşılmamaktadır.

Hem reklam isteyen, hem de görüntü kirliliği olmasını istemeyen işletmelerin sıklıkla seçenek ettikleri ideal bir folyo çeşididir. Kumburgaz one way vision baskı bu özelliği sayesinde sizler hem reklamınızı yapmış olacaksınız, hem de dışarıyı kolayca göreceksiniz.

Çoğunlukla yapışkan olma özelliğinden dolayı camekan camlarına ve camlı binaların dış cephelerine uygulanmaktadır. Kumburgaz one way vision baskı kullanım alanı cam yüzeylerdir. Hasılı, cam yüzeylere sahip aklınıza gelebilecek her alanda kolayca kullanılmaktadır.

Bilhassa cam ile kaplı bir binanın dış cephelerine giydirme işlemi yapılması en çok seçenek edilen alandır. Bunun dışında ara camlarına ilave edecek logolar, mağazaların sergenlerindeki yazılarda da bu metot sıklıkla seçenek edilmektedir.

Kumburgaz One Way Vision Baskı Avantajları Nelerdir?

Kumburgaz one way vision baskı işleminin en büyük avantajı cam yüzeylerde, içeriden bakıldığında dışarıyı görebilme olanağı sağlamasıdır. 0.15 ile 0.20 mm kalınlığındaki malzemesi sayesinde uzman bir ekip tarafından montajı gerçekleştirilse tatmin edici sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

Görsel açıdan daha iyi netice vermesi için kullanılan malzemenin yapışkanının kuvvetli, deliklerinin çaplarının da küçük olması gerekir. İnce olduğu kadar dayanıklı bir malzemeden üretilen Kumburgaz one way vision formunu savunmak ile ilgili da oldukça başarılıdır.

Kumburgaz one way vision baskı ekseriyetle binalarda uygulanmaktadır. Ancak günümüzde hemen hemen her yerde gördüğümüz bu uygulama delikli PVC üzerine yapılan dijital baskı sayesinde cam binaların iç bölümleri görünmezken reklamınızı da yapmış olacaksınız.

İmran Reklam firması olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. İstediğiniz bir yazı, resim yüksek kalitede basılarak kaplamaları yapılmaktadır. Yalnızca binalar değil bu arada araçlarda da bu yöntem kullanılmaktadır.

Kumburgaz One Way Vision Baskı Ücretleri

Yukarıda da belirttiğimiz gibi reklamcılık sektöründe en çok tercih edilen alan baskı işlemidir. Hayatın her alanında kullanılan bir teknik olan baskı ananesel yöntemlerden çıkarak dijital alana kaymıştır.

Bu sayede dijital baskı makineleri kullanılarak daha kaliteli işler çıkaran firmamız Kumburgaz One Way Vision ücretleri ile ilgili da sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizleri arayarak ücret önerininde bulunabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: