HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Küçükçekmece Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Küçükçekmece Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Küçükçekmece Araç Kaplama- Araç Giydirme Merkezi

Araç giydirme araç kaplama işlemi yaptırmak istiyorsanız öncelikle kazançlan aracın ayrıntılı resimleri çekilmelidir. Daha sonra çekilen bu resimler bilgisayar ortamına getirilir ve uygun bir grafik programında işlemi müşteriye onaylatılarak yapılır.

Gelen aracın resmi çekildikten sonra renkli çıktısı hazırlanır ve ayrıntılı ölçüleri not edilir. Yapılan işte hata olmaması ve yanlış bir ölçüm alınmaması için firmamız titizlik ile çalışmaktadır. Küçükçekmece araç kaplama araç giydirme de yapılacak olan aracın ölçüleri alındıktan sonra imalata geçilmektedir.

İmalatı ise uzman grafikerler tarafından firmamın istemiş olduğu reklam uygulaması doğrultusunda yapılmaktadır. Bu noktada araç kaplama yaptıracağınız firma fazlası ile ehemmiyetlidir. Dikkat faktörüz şart olan bir diğer nokta ise Küçükçekmece araç giydirme araç kaplama işlemi yapılacak aracın çıtaları, kapı araları, farları, cam kenarları ve sileceklerine rastgele bir logonun veyahut resmin gelmemesine dikkat faktörüz gerekir.

Küçükçekmece Araç Giydirme Araç Kaplama Yapıldıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

Küçükçekmece araç giydirme araç kaplama işlemi PVC yapışkan folyo dediğimiz malzemenin üzerine uygulanması işlemidir. Normal folyo ile Cast folyo arasındaki fark ise Cast folyonun yapışkan ve esnek bir özelliğe sahip olmasıdır.

Yapılan işlemlerin hemen peşinden netlikle basınçlı su ile araç yıkanmamalıdır. Araçların basınçlı su ile yıkanması folyo kenarında kalkma ve renklerde solma alana getirmektedir. Bir diğer nokta ise, kimyevi maddelerdir.

Araç kaplama yapıldıktan sonra aracınızı netlikle kimyevi maddelerle yıkamamaya dikkat etmelisiniz. Küçükçekmece araç kaplama folyo üzerindeki boyaların deformasyona uğramaması için kimyevi ürünlerden uzak durmak gerekir.

Bu şekilde hem imajınız yaralanmayacaktır hem de daha randımanlı bir reklam tanıtımı yapmış olacaksınız. İmran Reklam firması olarak yukarıda da belirtmiş olduğumuz araç kaplamaların renkli olmaları ve açılmaları mesele olacağından kimyasal maddelerden uzak durmanızı öneririz.

Küçükçekmece Araç Giydirme – Araç Kaplama Ücretleri

Küçükçekmece araç giydirme araç kaplama ücretleri kullanılan malzemenin cinsine metrekare vaziyetine ve garanti müddetine göre değişmektedir. Önceden de belirtmiş olduğumuz gibi bir dijital baskı folyosu olan Cast folyonun kullanılmasını tavsiye ederiz.

Araç kaplama merkezinde fiyatlandırma yapabilmek için ilk olarak araç giydirilir sonrasında yapılacak olan tasarımlar ortaya çıkarılır ve ona uygulanacak malzemenin belirlenmesi gerekir.

Kaliteli ve garantili bir hizmet almak istiyorsanız İmran Reklam firmamız ile internet sitesi adresimizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizleri arayabilir ve ücret talebinde bulunabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: