HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Kazlıçeşme Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Kazlıçeşme Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Kazlıçeşme Araç Kaplama Merkezi

Kazlıçeşme Araç Giydirme araç kaplama işlemleri yaptırmak için baskı hizmeti firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Araç kaplama büyük firmaların bilhassa günümüzde seçenek ettikleri en iyi reklam uygulamasıdır.

Reklam sektöründe çok sayıda reklam yapabileceğiniz mecralar bulunmaktadır. Sözgelişi; televizyon, gazete, reklamları Radyo hem vakit açısından hem de ücret açısından firmaları fazlasıyla zorlamaktadır.

Kazlıçeşme araç kaplama ücret siyaseti ve Reklamın hedefe erişmesi açısından en ehemmiyetli reklam mecralarından biridir. Araç üstü reklam işlemi için bir araba almanıza gerek yok zira firmanızın Yüzde yüz bir aracı bulunur. Bulunan bu araç ister kişisel Aracınız olsun ister firmanızın ihtiyaçlarını gidermek için karşılanan bir araç olsun.

Bu araba her daim trafikte olacağından daimi gezen bir reklam Aracınız olacaktır. Bu nedenden dolayı araba kaplama reklamı çok ehemmiyetlidir. Kazlıçeşme araç kaplama araç üstü reklam için ayıracağınız bütçe televizyon gazete radyo gibi reklam heyetlerine verdiğiniz bütçenin çok çok altındadır.

Üstelik bir defaya mahsus vereceğiniz bir fiyat karşılığında aracınızın üzerindeki reklamı 3 ile 5 sene arasında kullanabilirsiniz. Daha sonra renklerinde solma alana geleceğinden ve görselin silinmesinden dolayı aracın imajı zarar görebilir.

Kazlıçeşme Araç Giydirme – Araç Kaplama

Kazlıçeşme Araç Giydirme araç kaplama araçların üzerine yapılan reklam uygulamasına denir. Halk arasında ise araç üstü reklam veya araba giydirme olarak da bilinir. Araç kaplama Cast folyo denilen PVC ile kaplanır. Cast folyo ile normal folyo arasındaki fark Cast folyonun yapışkan özelliğe sahip olmasıdır.

Bu yapışkanlı PVC Cast folyonun kalınlığı 0.11 – 0.13 mm aralığındadır. Cast folyonun çok ince olmasının nedeni ise, Kazlıçeşme Araç Giydirme araç kaplama Merkezi işlemi yapılırken aracın cam kenar kanallarının içinde ve oluklara rahatça esnetilerek yapışması içindir.

Bu işlemi baskı hizmeti firması olarak alanında uzman ustalarımız titizlik ve dikkat ile yapmaktadır. Kazlıçeşme Araç giydirme ve araç kaplama Merkezi ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Araç Giydirme araç kaplama işlemi yapılmadan önce girmesi tasarılanan aracın ayrıntılı resimlerini çekmekteyiz.

Hemen peşinden çekmiş olduğumuz resimler bilgisayar ortamına getirilir ve uygun bir grafik programında Kazlıçeme Araç giydirme ve araç kaplama Merkezi işlemi sanal ortamda uygulanır ve müşteriye onaylatılır.  Araç kaplama için gelen aracın resmi çekildikten sonra renkli çıktısı özenle hazırlanır.

Hazırlanan bu renkli çıktılar ayrıntılı bir şekilde ölçülür ve not edilir. Bu ölçülerin milimetre olarak alınması yapılan işte hata olmamasını ve yanlış bir ölçünün bütün araç baskısının yanlış yapılmasını önler.

Kazlıçeşme Araç Giydirme Merkezi Bu sabah da çok ehemmiyetlidir. Bu hususta dikkat edilmesi şart olan diğer bir konu ise Araç Giydirme araç kaplama işlemi yapılacak aracın kaplama yapılmayan alanlarına rastgele bir logonun yazının veyahut resmin gelmemesine dikkat edilmelidir.

Kazlıçeşme Araç Giydirme – Araç Kaplama Ücretleri

Kazlıçeşme Araç Giydirme araç kaplama ücretleri sektörden sektöre değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar bilhassa kullanılan malzemenin cinsi ile beraber kaplama ve giydirmenin kalitesi ile belirlenmektedir.

Aracınızın uzun ömürlü bir reklam kampanyası devam ettirmesi için alanında uzman olan İmran Reklam firması personelleri tarafından yardım almanız sizlerin daha uzun ömürlü bir reklam hizmeti sağlayacağınız mananına gelmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: