HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Kartal Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Kartal Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Kartal Araç Kaplama Merkezi

Kartal araç kaplama işlemi araçların üzerine uygulanan reklam çalışmaları olarak bilinmektedir. Araç giydirme halk arasında ise araç üstü reklam kaplama olarak da bilinmektedir. Bir reklam ürünü olan araç giydirme işlemleri reklam ve dijital baskı alanında deneyimli firmalara verilmesini tavsiye ederiz.

Reklam alanları radyo, gazete, mecmua, billboard gibi çeşitli alanlardır. Radyo ve televizyon çalışmaları hem vakit açısından hem de firma bütçenizi zorlayacağından firmamız ile iletişime geçerek daha uygun ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Kartal araç kaplama bir hayli reklam ürünleri içerisinde en tesirli olanıdır. Araç kaplama reklam hizmetini kullanabilmek için bir aracınızın olmasına gerek bile yoktur. İster kişisel aracınız olsun ister firmanıza ait bir araç olsun ehemmiyetli olan daimi seyir halinde olmasıdır.

Kartal araç kaplama için bir defaya mahsus ödeme yaparak 7 seneye kadar araç kaplama folyosunu kullanabilirsiniz. Araç kaplama örneklerimiz için sitemizin üst alanında yer alan görsellerimize göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Kartal Araç Giydirme

Kendine has yapılan tasarım ve görsel ile kaplanan araçların firmanızın tanıtımı için en tesirli yol olduğunu belirtmek isteriz. Kartal araç giydirme komple araç giydirme, aracın yalnızca kapısının kaplanması, tavan bölümünün kaplanması veyahut rastgele bir noktaya kısmi olarak yapılan bir kaplama olarak düşünülebilir.

Firmaların reklam ve pazarlama alanında sıklıkla seçenek ettikleri araç giydirme işlemi tek bir noktadan değil trafikte aracın gittiği her yerde birçok kitleye erişiminin sağlanması açısından da tercih edilmektedir.

Kartal araç giydirme için kullanılan dijital baskı Cast folyosudur. Cast folyoyu normal folyolarda ayıran en büyü özelliği ise yapışkan ve esnek yapıya sahip olmasıdır. Aryıca kullanılan malzemenin kalitesine göre de 3 ile 5 sene arasında kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Kartal Araç Giydirme – Araç Kaplama Ücretleri

Kartal araç kaplama araç giydirme ücretleri kullanılan malzemenin cinsine, aracın metrekaresine ve özelliğine göre farklık göstermektedir.

İmran Reklam firması olarak bu alanda uzun yıllardır varlığımızı savunmaktayız. Kalitesini savunan bir firma olarak istediğiniz özellikleri ve hizmeti sizlere sunmaktayız. Daha ayrıntılı bilgi için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: