HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Kadıköy Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Kadıköy Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Kadıköy Araç Giydirme

Kadıköy Araç Giydirme fazlası ile ayrıntılı bir reklam türüdür. Araç üzerinde uygulana reklam çalışmaları reklam sektöründe araç kaplama veyahut diğer bir ismi ile araç giydirme denilen ve araçların üzerine uygulana reklam çalışmalarıdır.

Firmamız senelerin vermiş olduğu deneyim ile Araç Giydirme alanında en iyi hizmeti sunmaktadır. Reklam alanında ansızın fazla reklam yapacağınız alanlar bulunmaktadır. Radyo, televizyon, billboard, gazete, mecmua tabela gibi çeşitli alanlarda uygulanmaktadır.

Radyo ve televizyon reklamları hem vakit itibariyle hem de ücret bakımından firmaları zorlamaktadır. İmran Reklam firması olarak fiyat siyaseti ve reklamların hedefe erişmesi açısından en ehemmiyetli reklam ürününün Araç Giydirme olduğunu düşünmekteyiz.

Araçları ister şahsınıza ait ister firmanıza ait olsun her daim gezer durumda olduğundan dolayı daimi reklamınızı yapan bir araca sahip olacaksınız. Kadıköy Araç Giydirme, için ayıracağınız bütçe diğer reklam müesseselerinize vereceğiniz bütçenin çok altında olduğundan çoğunlukla seçenek edilen bir ürün olacaktır.

Firmaların son senelerde en çok tercih ettikleri reklam ürünlerinden biri olan Araç Giydirme reklamı için ödeyeceğiniz tek meblağ ile 7 seneye kadar reklamınızı hedef kitlenize eriştirebilirsiniz. Kadıköy Araç Giydirme ile ilgili dilerseniz evvelce yapmış olduğumuz çalışmalarımıza sayfamızın üst alanında yer alan galerimizden bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Kadıköy Araç Kaplama

Her türlü aracın kendine mahsus tasarımları ile kaplanmasına Kadıköy araç kaplama denmektedir. Çeşitli şekillerde yapılan araç kaplama reklam ve pazarlama ile ilgili firmalar tarafından yoğun olarak seçenek edilen bir reklam ürünüdür.

Komple araç kaplama, aracın yalnızca kapılarını kaplama, tavan bölümünü kaplama veya rastgele belirlenen bir noktayı kısmi olarak kaplayarak reklamlarınızı daha hızlı hedef kitlenize eriştirmek için Kadıköy Araç Kaplama hizmetimizden istifade edebilirsiniz.

Reklam konusundan bir hayli avantajı bulunan Kadıköy Araç Kaplama ile trafikte daimi olarak seyir halinde olan aracınız reklamınızı yapmış olacaktır. Kullanılan malzemenin kalitesine göre 3 ile 7 sene arasında araçlarınızda araç kaplama folyosunu kullanabilirsiniz.

Araç kaplama için kullanılan dijital baskı malzemesi Cast folyodur. Cast Folyo normal folyonun en ehemmiyetli özelliği olan yapışkanlı özelliğe sahiptir. Daha esnek ve daha zor olan açık hava şartlarında hem dayanıklıdır hem de araca katiyen zarar vermez.

Kadıköy Araç Giydirme & Araç Kaplama Ücretleri

Kadıköy Araç Kaplama Araç Giydirme ücretleri yapılan işlemin fiyatı bir hayli etkene göre farklık göstermektedir. En ehemmiyetli etkenlerinden biri malzemenin çeşitli olabilir malzemenin çeşidi ile kaplama ve giydirme işlemlerinin değişebilir olması uzun müddetli kullanım için malzemenin kalitesini savunmaktadır.

Kadıköy araç kaplama ve araç giydirme ücretlerini belirleyen bir diğer özellik ise, metrekare vaziyeti ve garanti müddetinin uzunluğu veyahut kısalığıdır.  Bu hizmetlere dayalı olarak bir fiyatlandırma yapılması için araçlara uygulanacak tasarımın evvelce belirlenmesi gerekir.

İmran Reklam firması olarak Cast folyo kullanılması ihtiyaç duyulan olan araçlarda fiyatlar ise buna göre değişmektedir. Sizlerde araçlarınıza uygulayacağınız giydirme ve kaplama işlemleri ile kaliteli sonuçlar ve muvaffakiyet ele geçirmek hesabına firmamız ile iletişime geçerek Kadıköy araç kaplama ücretleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: