HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

İstanbul Dijital Baskı

13.11.2019
97
İstanbul Dijital Baskı

İstanbul Dijital Baskı

İstanbul dijital baskı merkezimiz alanında en iyi deneyim ve ekibe sahip dijital baskı firmasıdır. Bilgisayar destekli olarak dijital ortamda baskının yapılması işlemlerine dijital baskı denilmektedir. çağımızın gereği olan yeni atılımlara ait olarak kağıt, bez,kumaş,branda, cast folyo, delikli branda,vinly gibi ham maddelere uygulanır.

İstanbul dijital baskı matbaa ücretlerinin yüksek fiyatları bulduğu ve uygun olmadığı vaziyetlerde dijital baskı işlemleri devreye girerek daha hesaplı bir alışveriş yapılmasını sağlar. Örnek verecek olursak az sayıda ihtiyaç duyulan olan bilboard baskı için dijital baskı en hızlı ve ekonomik çözüm olacaktır. İmran Reklam olarak iç mekan dijital baskı, dış mekan dijital baskı işlemlerinde yüksek kalitede hizmet sunmaktayız.

İstanbul Dijital baskı alanında hizmet veren İmran Reklam firmamız alanında uzun yıllardır başarılı işlere imzalamış kaliteli hizmeti en uygun ücretlere sunmayı amaçlamış alanında en iyi firmalardan biri olmayı muvaffak olmuştur. Sizlerde dijital baskı işlemleri ile markanınızı geniş kitlelere duyurmak ve müşteri potansiyelini yakalamak mı istiyorsunuz? En iyi çözüm ortağınız olacak İmran Reklam firmamız size bu manada en iyi hizmeti sunacaktır.

İstanbul Dijital Baskı Merkezi

İstanbul dijital baskı profesyonel ekibimiz ile istediğiniz reklam çözümlerinizi dijital baskı makinelerinde kısa müddette hazırlayarak pratik analiz eder sunuyoruz. Dijital baskı sistemleri ihtiyaçlarınıza cevaplayacak tüm ürünlerin baskısını yapabilecek ayrıntılı özelliklere sahiptir

Firma olarak müşterilerimize en tesirli çözümleri sunmaktayız ve teknolojiyi yakından izleyerek en iyi teknolojilere sahibiz. teknolojinin baskı alanında durdurulamaz gelişimi büyük gelişmelere kapı aralamıştır. Firmanızı başarıya götürecek kapının anahtarı olan İstanbul dijital baskı ürünleri ile marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

İstanbul dijital baskı çoklukla iç ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılır. Bu kullanım alanlarına örnek vermek gerekirse; açık hava reklamcılığı ürünleri ( branda baskı, vinil baskı, bilboard, afiş baskı, dış cephe giydirme) broşür, kartvizit, tekstil, el duyuruları, kitap,ajanda, takvim  gibi bir çok kullanım alanı mevcuttur. Son sistem dijital baskı makineleri ile tüm ihtiyaçlara cevaplıyoruz. Dijital baskı kullanımın çok ilgi görmesinin en ehemmiyetli nedeni ise ihtiyaca yönelik miktarlarda üretilmesidir. Bir etkinliği duyurmak için 4 adet büyük boy baskıya ihtiyacınız olduğunda bu ihtiyaca en ekonomik ve hızlı çözümü ancak dijital baskı sistemleri ile halledebilirsiniz. Dijital baskı tekstil alanında da sıklıkla seçenek edilen bir reklam ve baskı ürünüdür.

İstanbul Dijital Baskıda En Kaliteli Çözümleri Üretiyoruz

Dijital baskı hizmetinde uzun yıllar süresince hizmet verdiğimiz için en tesirli çözümleri sizlere kısa müddette sunmaktayız. Alanında tecrübeli ekip ile en profesyonel işleri muvaffakiyet ile bitirmekteyiz. İmran Reklam firmamızı tercih faktörüz için ehemmiyetli nedenler şunlardır;

 • İstanbul dijital baskı’da alanında en iyi firmalardan biridir,
 • İmran Reklam çağdaş baskı makinelerini kullanarak sizlere en kaliteli hizmeti sunar
 • Becerili tasarımcılar tarafından sıra dışı tasarımları sizler için üretir
 • En kaliteli baskı işlemlerini en uygun ücretlere sunar

İmran Reklam olarak dijital baskı çeşitlerinde de başarılı işlere imzalamaktayız. İmran Reklam olarak iç ve dış makan dijital baskı ürünlerimiz ile ihtiyaçlarınıza hızlı analiz eder üretmekteyiz. Dijital baskı İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında hizmet vermekteyiz.

Dijital baskı çeşitlerimiz

 • Branda-vinil baskı
 • Canvas baskı
 • Folyo baskı
 • Afiş baskı
 • Araç giydirme
 • Dış cephe giydirme
 • Yapışkanlı dijital baskı

İstanbul dijital baskı işletmelerin sıklıkla tercih ettikleri bir reklam ürünüdür. Düşük fiyatlı olmasının yanı sıra hızlı baskı süreci de yoğun tercih edilmesini sağlar. Dijital baskı ön imalat evresi olmamasından dolayı fiyatı düşüktür. İş gücü ve fiyat açısından büyük avantaj sağlar.

İstanbul dijital baskı ücretleri ise yapılacak olan işlemin kalitesi ve ölçülerine göre değişen ücretlere sahiptir. İstanbul Dijital baskı ücretleri ile ilgili firmamız ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. İstanbul’un tüm bölgelerine ve kazalarına hizmet veren firmamız ile sizlerde reklam, tanıtım, ilanlarını geniş kitlelere duyurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: