HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

Işıklı Tabela

09.11.2018
Işıklı Tabela

ışıklı Tabela

ışıklı tabela reklam çeşitleri arasından belki en çok tercih edilen ve en çok dikkat çeken tür olmuştur. Işıklı tabelalar ile ister kafenizin, restoranınızın reklamını yapabilir, isterseniz apartmanınız veya mülkünüzün isminin daha çok belli olması ve daha çok müşteri kitlesin elde etmek için kullanabilirsiniz. Işıklı tabelalar ışıksızlara göre daha çok tercih edilir. Bunun ilk nedeni ise her hava koşulunda ve karanlıkta bile metrelerce uzaklıktan tabelada yazılan yazıların, logoların, resimlerin gözükmesidir. Işıklı tabela tercih ederken tabela kullanacağınız mekanın özelliklerini de göz önünde bulundurarak uygun boyutlu, uygun özellikli bir seçim yapmalısınız. Tabela kullanım nedenleri, dikkat çekmek, insanları yönlendirmek ya da ikaz etmektir. Hangi tür tabela kullanım nedeniniz olursa olsun ışıklı üretimle tabelanızın bir numara olmasını sağlayabilirsiniz.

ışıklı Tabela

İşletmeler, firmalar daha çok dikkat çekmek ve daha çok para kazanmak için her zaman tabela kullanmayı tercih etmişlerdir. Geçmişten günümüze kadar ulaşan tabelalar önceleri ışıksız ve belli bile olmayan yazı karakteriyle hazırlanırken artık gelişen teknoloji ile birleşen Işıklı tabela son derece şık, estetik, dikkat çekici unsurlarla hazırlanarak siz değerli müşterilerine sunulmaktadır. Kullanım alanı oldukça geniş ve yaygın olan tabela seçimi yaparken mutlaka firmanın tasarım departmanından da yardım almalısınız. Birlikte fikir alışverişi ile ortaya çıkacak olan ışıklı tabelanızı uzun yıllar boyu sorunsuz kullanabilir, mekan değişikliğinde istediğiniz yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Tabela üretiminde ve özellikle Işıklı tabela üretiminde kullanılan malzemelerin her biri, tüm hava koşullarına uyum sağlayacak şekildedir. Örneğin kullanılan metaller paslanmaz, kullanılan ışık mekanizması sudan, soğuk havadan, yağmurdan, kardan veya güneş ışınlarından etkilenmeyecek şekilde saklanarak hazırlanmaktadır. Dikkat çekici ışıklı tabelalar ile her gün onlarca insanın aklında kalabilir ve ihtiyaç duyulduğunda akıllara ilk gelen adres sizler olabilirsiniz. tabela tasarımı hassas ve önem verilmesi gerekilen bir detay olduğu için mutlaka deneyimli eller tarafından hazırlanması ve sizlere sunulması gerekilir. Unutmayın! Reklamın iyisi her zaman sizlere daha çok kazandıracak ve daha çok insanın akıllarında kalmanızı sağlayacak bir unsur olarak sizlere bağlıdır!

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu konuyu begendiyseniz ışıklı Totem Tabela konusuda dikkatinizi çekebilir !!!

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: