HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

ışıklı Çatı Tabelası

09.11.2018
ışıklı Çatı Tabelası

ışıklı Çatı Tabelası

ışıklı çatı tabelası bilinen diğer tabela çeşitlerinden farklı bir reklamcılık ve tanıtım yöntemidir. Bildiğimiz diğer tabela çeşitlerinden farklı kılan yanı ise heybeti ve gösterişidir. Boyut ve ölçüleri diğer tabelalara göre daha büyük olduğu için daha çok kitleye hitap edip istenilen reklamın amacına ulaşmasını hızlandırır. Eğer firmanızın, dükkânınızın ya da markanızın isminin daha kalıcı olmasını,  isminizin her zaman yükseklerde görülmesini ve hedefinize daha çabuk ulaşmayı planlıyorsanız bu tabela çeşidini tercih edebilirsiniz. İş yerinizi isterseniz rengarenk, isterseniz istediğiniz desen veya görselde tabela ile renklendirebilirsiniz.  Dilerseniz modern bir yazı çeşidi, isterseniz de el yazması modelleri ile tabelanızın çeşidini seçebilirsiniz. Sürekli değişebilen renklendirme veya değişen yası stilleri ile işyerinizin çatısında yer alan tabelayı görsel bir showa dönüştürebilirsiniz.

ışıklı Çatı Tabelası örnekleri

Teknolojinin hızına yetişemesekte teknolojiye ayak uydurmaya çalışmak bizim faydamıza olacaktır. Rakip firma ve marka sahiplerinden daha çok kendi isminizin anılmasını istiyorsanız bu reklam yöntemi tam istediğiniz bir yöntem olacaktır. ışıklı çatı tabelası uzaktan görünecek kadar büyüklüğe sahip olması, rengi ve ışıklandırma yöntemiyle insanların aklında her zaman yer edecektir. Büyük olması ve gösterişinden dolayı yapım aşaması da diğer çeşitlere göre biraz daha zaman ve dikkat ister. Bu nedenle firma seçiminiz de çok önemlidir. Yüksekte olduğu için rüzgâra ve kötü hava şartlarına daha çok maruz kalan tabelanızın daha sağlam ve güvenilir olması için uzman ekipler tarafından en iyi kalitede malzeme kullanılıp sağlam montaj yapılmaktadır.

Çatı tabelası ve reklam yapan diğer tabela yöntemlerimizin daha başarılı olmasını sağlayan bir diğer özellik ise ışıklı bir tabela olmasıdır. Bu özellik isminizin daha uzaktaki insanların dikkatini çekmesine ve sürekli göz önünde olan isminizin akılda kalıcılığını artıracaktır. Bulunduğunuz yerin hava koşullarına elverişli, binanın yüksekliğine ve tabelanın boyutuna uygun bir ışıklandırma yöntemi kullanılmaktadır. Kaliteli, sağlam ve kalıcı bir reklama ihtiyaç duyduğunuzda sizi en kısa zamanda ışıklı çatı tabelası ile tanışmaya bekleriz. Unutmayın işyerinizde ki dekor seçiminiz, sizi müşterilerinizin yanında saygın gösterecektir. Tabela seçiminizde buna dahil.

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu konuyu begendiyseniz Işıklı Tabela konusuda dikkatinizi çekebilir !!!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: