HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

İkitelli Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

İkitelli Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

İkitelli Araç Kaplama Merkezi

İkitelli Araç Kaplama tanıtım aracı olarak ehemmiyetli bir yer oluşturmaktadır. Araçlar daimi hareket halinde olduğundan daha fazla kitleye reklamın erişmesini sağlayacaktır. Araç kaplama bu iş için özel olarak üretilmiş Cast folyo ürünlerle yapılmaktadır.

Bu ürünün özelliği araç giydirmede aracın kanal kıvrım dönüş bölümleri gibi noktalarda aracın şeklini kolay olmasıdır. İkitelli araç kaplamada kullanılan Cast folyo ürün aracın özgün boyasına ve taban bölümüne söküm sırasında zarar vermez.

Araç Giydirme de kullanılan Cast folyo daha çok aracın boyasını güneşin UV ışınlarından ve dış etkenlerden oluşabilecek küçük çiziklerden savunmak için gereklidir. Araba kaplamalarında Cast folyo söküldüğünde alt zeminde yapışkan veya benzeri izler bırakmaktadır.

Üstelik bir defaya mahsus vereceğiniz bir fiyat karşılığında aracınızın üzerindeki reklamı 3 ile 5 sene arasında kullanabilirsiniz. Daha sonra renklerinde solma alana geleceğinden ve görselin silinmesinden dolayı aracın imajı zarar görebilir.

İmran Reklam firması reklamlarınızı araçlarınızda kaynatırken trafik reklam yönetmenliğine uygun yaptırmanızı tavsiye ederiz. Araçların yan taraflarında sürücü ve yan yolcu tavan hariç komple reklam olmasın yönetmeliğe uygundur.

İkitelli Araç Giydirme

İkitelli Araç Giydirme en tesirli reklam seçeneklerinden biridir. Bu tarz açık hava reklamları tartışılmaz bir şekilde öncü reklamlardır. Ucuz fiyatı nedeni ile de ayrı olarak en çok seçenek edilen seçim kampanyaları arasında bulunmaktadır.

Aracınız ister kişisel aracını olsun, ister firmanızın ihtiyaçlarını gidermek için ( nakliye, servis, toplantı emelli) bir araç olsun, bu araç her daim trafikte olduğundan dolayı, daimi gezen bir reklam aracınız olacaktır.

Bu yüzden Araç Giydirme ( araç üstü giydirme) reklamı fazlası ile ehemmiyet taşımaktadır. Araç reklamı yaptıran firma sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu da araç giydirmenin ne kadar başarılı bir reklam seçeneği olduğunun en büyük kanıtıdır.

İkitelli Araç Kaplama – Araç Giydirme Ücretleri

İkitelli araç giydirme araç kaplama ücretleri kullanılan malzeme kalitesine göre farklık göstermektedir. Bilhassa günümüzde sıklıkla seçenek edilen en ehemmiyetli reklam ürünlerinden biri olmayı muvaffak olmuştur.

Araç Giydirme araç kaplama ücretleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için baskı hizmeti sitemizde yer alan iletişim kanallarımız aracılığı ile uzmanlarımıza erişerek ücret talebinde bulunabilir ve hizmetimizden istifade edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: