HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

İdealtepe Ucuz One Way Vision Baskı

İdealtepe Ucuz One Way Vision Baskı

İdealtepe Ucuz One Way Vision Baskı

İdealtepe Ucuz One Way Vision Baskı

Ürün ismi İngilizce olmasından dolayı bu terim, halk arasında “delikli folyo” olarak da bilinmektedir. Bir tür reklam tanıtım amaçlı baskı çeşididir. PVC salsı bir malzemeden üretilen one way vision folyonun delikli bir yapısı vardır.

Ucuz One Way Vision Baskı yapılacak olan yüzeyin beyaz renkli olması, yapılacak olan baskının çok daha iyi sonuç almasını ve üstüne atılacak olan boyaların altında fonun görünmemesini sağlayacaktır. Yapışkanlı olan kısmın rengi ise siyahtır.

Ucuz One Way Vision Baskı baskı uygulana cam bir yüzeyin, iç tarafından dış dünyaya bakıldığı zaman yapışkan kısmın siyah olduğundan dolayı anlaşılması olanaksız olacaktır. Genel kanımız camların siyah olduğu yönündedir. Bu sebeple yapışkanlı yüzeyler siyah olarak üretimi yapılmaktadır.

Binalara dış taraftan bakıldığı zaman reklam tanıtım yapılmasını arzu ettiğiniz görsel rahatlıkla ve nitelikli bir biçimde sergilenmekte ve bina içini görmek ise bütünüyle olanaksız bir hale gelmektedir. Kalitesiz bir işçilikte ise çok kuvvetli ışıkta kalitesi düşmektedir.

Ucuz One Way Vision Baskı hizmetini sunmakta olan firmamız sizlere bu konu da genel itibari ile asgari % 80-85 oranında bir görüntü sunmaktadır. İç taraftan dışarıya bakmak ise, % 15-20 arasında bir kayıp söz konusu olabilir. Yalnız bu oranlar endişe verecek seviyede olmadığından oldukça etkili sonuçlar sağlamaktadır.

Ucuz One Way Vision Baskı
Ucuz One Way Vision Baskı, hem reklam tanıtım isteyen, hem de görüntü kirliliğine neden olmak istemeyen iş yerleri için çok ideal bir folyo çeşididir. Mesh vinil gibi delikli olma özelliğini taşıyor olan one way vision baskıyla sizlerde reklam tanıtımlarınızı yaparken dışarıyı da rahatlıkla göreceksiniz.

Yapışkan özelliğe sahip olan Ucuz One Way Vision Baskı camlı yapıların dış cephelerine ve vitrin camlarına uygulanabilmektedir. One way folyoya arkadan kuvvetli bir ışık vurulduğunda ise görselinde kaybolma meydana gelebilir.

Ucuz One Way Vision Baskı kullanım alanı ise, cam yüzeylerdir. Cam yüzeye sahip olan her alanda rahatlıkla uygulanabilmektedir. En çok tercih edilen alan ise cam ile kaplı yapıların dış cephelerine yapılan giydirme işlemidir. Ayrıca, mağazaların vitrinlerindeki yazılarda veya ara camlara ilave edilecek olan logolarda da sık olarak tercih edilmektedir.

Bu işlemin en büyük avantajı ise, cam yüzeylerde, içeriden bakıldığı zaman dışarıyı görme olanağı sunmasıdır. Uzman bir ekip tarafından montajı gerçekleşen one way vision baskı 0.15 ile 0.20 mm kalınlığındaki malzemesiyle gayet tatmin edici sonuçlar ortaya çıkartacaktır.

Ucuz One Way Vision Baskı Fiyatları
Ucuz One Way Vision Baskı reklam tanıtım aracı olarak sık olarak tercih edilen bir üründür. Delikli olma özelliğinden dolayı da iç kısımdan, dışarının rahatlıkla görünmesini sağlar.

Son sistem dijital baskı makinelerinde üretilen Ucuz One Way Vision Baskı maliyetleri hakkında bilgi almak için Baskı Hizmeti firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

whatsapp

whatsapp

whatsapp

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu Konuyu Begendiyseniz  Ferhatpaşa Dijital Baskı
 konusuda dikkatinizi çekebilir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: