HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Haliç Dekoratif Kumlama

13.11.2019
85
Haliç Dekoratif Kumlama

Haliç Dekoratif Kumlama

Haliç Dekoratif kumlama ile sizlerde bulunduğunuz mekanı şık bir ortama çevirebilirsiniz. Randımanlı bir şekilde çalışmanız açısından çalışma ortamınızın özelleştirilmesi için yüksek ücretlere dekorasyon giderlerine girmenize gerek yok.

Kaliteli ve şık bir çalışma ortamı için Haliç dekoratif kumlama sizlere büyük bir avantaj sağlayacaktır. Kaliteden ve şıklıktan hiçbir zaman ödün vermeyenler için cam kumlama işlemlerini efektler ve canlı renkler ile beraber de kullanabilirsiniz.

Cam kumlama son zamanlarda çok sık kullanılan bir folyo baskı ürünüdür. Deneyim gerektirir ve profesyonel kişiler tarafında yapılması daha sıhhatli olacaktır. Bu yüzden uzman bir firmadan hizmeti satın aldığınızda daha yüksek bir verim elde edersiniz.

Haliç dekoratif kumlama uygun fiyatlarda özel işlemlerden geçerek camların kendinden desenli olmasını sağlamaktadır. Kendi tasarımlarınızı da kullanmanız açısından fazlası ile çok emelli kullanım sağlamaktadır.

Şıklıklarından katiyen ödün vermeyenlerin tercihi haline gelen Haliç cam kumlama yüksek deneyim ve özen isteyen bir işçilikle yapılmaktadır. Süsleyici kumlama cam folyosu filmini sizlerde yaptırarak bulunduğunuz alanı şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Haliç Buzlu Cam Folyosu Filmi

Haliç süsleyici kumlama baskının fazlası ile geniş bir alanı vardır. Bütün alanlarda kullanımları mevcuttur. İstenilen boyutlarda yapılan süsleyici kumlama ışığın içeriye eşit bir şekilde dağılmasını sağlamaktadır. Bu şekilde rahat ve konforlu bir kullanım alanı sunmaktadır.

Haliç buzlu cam filmi ile sizlerde firmanızın değişik bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Dekorasyon emelli sıklıkla kullanılan buzlu cam filmi özel mekan oluşturmakta fazlası ile başarılıdır. Dilerseniz kendi logonuzu veyahut imzanızı da kullanarak farklılık yaratabilirsiniz.

Haliç buzlu cam filmi için firmamız ile iletişime geçebilir ayrıntılar ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Buzlu cam filmi yapılan camın arka tarafında kalan objeler silik ve buzlu bir şekilde görünecektir. Bu işlemler sayesinde tüm mahremiyet alanınız şık bir şekilde gizlenmiş olacaktır.

Haliç buzlu cam folyosu kullanım alanları;

  • Koridorlar
  • Vitrinler
  • Mağazalar
  • Bürolar
  • Konferans salonları
  • Bina ve haneler
  • Özel mekanlar

Yukarıda da belirttiğimiz gibi cam kumlama daha bir hayli alanda yapılabilir. Güzellik merkezleri ve sıhhat merkezleri de sıklıkla seçenek etmektedir. Haliç dekoratif kumlama cam filmi için firmamız ile iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgiye sahip olarak daha huzurlu bir alanda şıklığı yakalayabilirsiniz.

Haliç Dekoratif Kumlama Ücretleri

Uygulama yapılacak olan alanın ölçülerine göre farklık gösteren Haliç dekoratif kumlama ücretleri da her bütçeye uygun olarak tasarlanmaktadır.

Haliç dekoratif kumlama ücretleri, dekoratif kumlama ayrıntıları ve özellikleri ile sizlerde işletmenizin farklı bir görüntüye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Dekoratif cam kumlama örneklerimize göz atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: