HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Hadımköy Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Hadımköy Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Hadımköy Araç Kaplama Merkezi

Araç giydirme araç kaplama işlemi yapmak istiyorsanız öncelikle kazançlan aracın ayrıntılı resimleri çekilmektedir. Daha sonra çekilen bu resimler bilgisayar ortamına getirilir ve uygun bir grafik programında Hadımköy araç kaplama ve araç giydirme ile müşteri onayı alınır.

Gelen aracın resmi çekildikten sonra renkli çıktısı hazırlanır ve ayrıntılı bir şekilde ölçüleri not edilir. Yapılan işte hata olmaması ve yanlış bir ölçünün aracın yanlış yapılmasına sebep vermemesi için ölçülerin doğru alınması gerekir.

Hadımköy araç kaplama da yapılacak olan aracın ölçüleri alındıktan sonra imalata geçilmektedir. İmalat ise uzman grafikerler tarafından firmamın istemiş olduğu reklam uygulaması doğrultusunda yapılmaktadır.

Bu evrede araç kaplama yaptıracağınız firma netlikle çok ehemmiyetlidir. Dikkat faktörüz şart olan diğer bir konu ise Hadımköy araç giydirme araç kaplama merkezi işlemi yapılacak aracın çıtalarını, farlarına, kapı aralarına, cam kenarlarına, arka silecek tiplerine ve anahtar deliğine rastgele bir logonun veyahut resmin gelmemesine dikkat edilmesi gerekir.

İhtiyaç duyulan olan bütün işlemler yapıldıktan sonra Hadımköy araç kaplama için ihtiyaç duyulan ölçülendirme dijital baskı makinesi ile büyük bir titizlik ile yapılmaktadır.

Hadımköy Araç Giydirme – Araç Kaplama Yapıldıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hadımköy Araç Giydirme kaplama işlemi PVC yapışkan folyo dediğimiz malzemenin araç üzerine uygulama işlemidir. Normal folyo ile Cast folyo arasındaki fark ise Cast folyonun yapışkan ve esnek olma özelliğidir. Yapılan bu işlemin hemen peşinden netlikle basınçlı su ile yıkanmamalıdır.

Araçların basınçlı su ile yıkanması folyo kenarında kalkma ve renklerde solma alana getirecektir. Diğer ehemmiyetli husus ise kimyevi maddelerdir. Araç kaplama yapıldıktan sonra aracınızı netlikle kimyasal maddeler ve yıkamamaya önem vermelisiniz.

Hadımköy araç kaplama folyo üzerindeki boyaların deformasyona uğramaması için kimyevi ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde hem imajınız bozulmayacaktır hem de daha randımanlı bir reklam tanıtımı yapmış olacaksınız.

İmran Reklam firması olarak yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi araç kaplamaların renkli olmaları ve açılmaları mesele olacağından kimyevi maddelerden uzak durmanızı öneririz.

firması olarak yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi araç kaplamaların renkli olmaları ve açılmaları mesele olacağından kimyevi maddelerden uzak durmanızı öneririz.

Hadımköy Araç Giydirme – Araç Kaplama Ücretleri

Hadımköy Araç Giydirme araç kaplama ücretleri kullanılan malzemenin cinsine metrekare vaziyetine ve garanti müddetine göre değişmektedir. Önceden de belirttiğimiz gibi bir dijital baskı folyosu olan Cast folyonun kullanılmasını önermekteyiz.

Araç kaplama merkezinde fiyatlandırma yapabilmek için öncelikle araç giydirilir araca yapılacak olan tasarımlar ortaya çıkarılır ve ona uygulanacak malzemenin belirlenmesi gerekir.

Kaliteli ve garantili bir hizmet almak istiyorsanız İmran Reklam firmamız ile internet sitesi adresimizde yer alan numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir fiyatlandırmalar ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

tabela

tabela

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu Konuyu Begendiyseniz  Hadımköy Neon Tabela İmalatı
 konusuda dikkatinizi çekebilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: