HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Gürpınar One Way Vision Baskı

Gürpınar One Way Vision Baskı

Gürpınar One Way Vision Baskı

Gürpınar one way vision baskı İngilizce bir terim olduğundan halk arasında ekseriyetle “delikli folyo” olarak adlandırılır. PVC asallı bir malzemeden üretilir ve delikli bir yapıya sahiptir.

Gürpınar one way vision baskı yapılacak yüzeyin beyaz olması gereklidir. Yapılacak olan baskıdan daha iyi netice almak için fonun beyaz olması ve boyaların altından fonun görünmemesi gerekir.

One way vision baskı uygulanan camın üzerinde rastgele bir uygulama olduğu anlaşılmamalıdır. Yapışkan yüzeyi siyah olarak üretilmektedir. Gürpınar one way vision baskı uygulaması kaplama yapılan alandan dışarının görünmesi gerekir.

Gürpınar one way vision baskı ile bütün meseleleriniz ortadan kalkmış olacaktır. Uygulama yapılacak alana dışarıdan bakıldığında istenilen resim kolayca sergilenirken binanın iç bölümünün görünmesi tamamıyla kısıtlanmış olacaktır.

Gürpınar One Way Vision Baskı Avantajları

Gürpınar one way vision baskı işlemi en büyük cam yüzeylerde bile dışarıdan içerisinin görünmesini etkileyen sonuçlar doğurmaktadır. Uzman bir ekibin montajı yapması vaziyetinde bu işlem başarılı sonuçlar sunmaktadır.

Kullanılacak olan malzemenin yapışkanlı bölümü ne kadar kaliteli olursa, deliklerinin çapları da ne kadar küçük olursa görsel açıdan oldukça iyi sonuçlar verecektir. Dış mekan afişlerde olduğu gibi solvent boyalar kullanılmaktadır. Bu boyalar dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu yüzden uzun süren bir kullanım sunar.

Gürpınar one way vision baskı uygulaması çoğunlukla binalarda seçenek edilir. Son senelerde her yerde görülen PVC’ye dijital baskı vasıtası ile tasarım verilmektedir. İstediğiniz resim veyahut yazı yüksek kalitede basılarak kaplama işlemi yapılmaktadır.

Gürpınar one way vision baskı kullanım alanlarına gelecek olursak; bu uygulamanın kullanım alanları cam olan tüm yüzeylerdir. Cam ile kaplanmış bir binanın dış cephe giydirmesinden en sık tercih edilen yoldur. Bu uygulamanın yanı sıra ara camlara ilave edecek logo, mağaza camekanı yazıları da sıklıkla tercih edilir.

Gürpınar One Way Vision Baskı Ücretleri

Gürpınar one way vision baskı reklam aracı olarak tercih edilen bir uygulamadır. Delikli olmasının nedeni iç bölümden bakıldığında dışarısının rahatlıkla görülmesidir.

Son sistem dijital baskı makinelerinde istediğiniz tasarımı one way vision baskı ile gerçekleştirebilirsiniz. Gürpınar one way vision baskı ücretleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için iletişim kanallarımızdan bizlere erişebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: