HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

Gülsuyu Kapı Tabelası

30.08.2021
Gülsuyu Kapı Tabelası

Kapı Tabelası

Kapı tabelası, kapıların etrafına asılan bir tabela çeşididir. Tabelalar üzerlerinde yön belirten işaret, bilgi ya da tanıtım yazısı içerir. Tabelaları her yerde görmek mümkündür. Kapı tabelası dış mekânlarda kullanılabileceği gibi iç mekânlarda da çok sık kullanılmaktadır. Kapı tabelası çeşitli renk ve boyutlarda yapılabilir. Kapı tabelaları bir firmayı tanıtmak için kullanılabilecek önemli reklam aracılarından biridir. Bu nedenle tabelanızı yaptırırken kaliteli ve özgün tabela tasarımlarını tercih etmelisiniz. Bu firmanızın adının akıllarda daha fazla yer edinmesini sağlar. Ayrıca insanlarda olumlu bir izlenim bırakarak müşteriyi size çeker.

Kapı tabelası modelleri için birçok seçenek mevcuttur. Kapı tabelası modelleri konusunda herhangi bir sınırlama yoktur. Tabelalar dış mekânlarda ve iç mekânlarda bir nevi reklam görevi görür. Tabelalar bu reklam görevini direkt ve etkileyici mesajlar şeklinde verir. Etkili bir reklam aracı olan tabelalar dikkat çekme yönünden en iyi reklam aracı konumundadır.

Kapı tabelası çeşitleri bakımından birçok çeşit mevcuttur. Bu çeşitler renge, malzemeye ve boyuta göre değişmektedir. Hatta yazılan yazının şekli bile kapı tabelası çeşitlerini attıracaktır. Kapı tabelası çeşitleri kapı etrafına asılarak yerin bulunmasına ve firmanın ya da herhangi bir oluşumun kendini tanıtmasına imkân tanır. Tabela çeşitleri büyük ya da küçük fark etmeksizin her türlü firmanın tanıtımını başarıyla yapar.

Kapı tabelası örnekleri olarak yukarıda da bahsettiğimiz gibi birçok faktöre bağlı olarak kapı tabelası örnekleri çeşitlendirilebilir. Tabela tasarımları firmanın logosuna göre, asılacağı yerin konumuna göre ve firmanın kurumsal kimliğine bağlı olarak değişebilmektedir. Firmaların duvarlarına yerleştirilen tabelalar yaratıcı ve dikkat çekmelerine bağlı olarak önemli bir reklam kapasitesine sahiptir. Günde ortalama bin tane reklam görüyoruz. Araştırmalara göre ise bu reklamlardan sadece 6-7 tanesi aklımızda kalabiliyor. Bu nedenle yapılacak tabela modelinin insan aklında yer edinebilmesi için dikkat çekici olması ve bir anlam ifade etmesi gerekmektedir.  Tabela fiyatları konusunda ise kullanılan malzemenin dayanıklılığı, kalitesi ve boyutu kapı tabelası fiyatlarının şekillenmesini sağlayacaktır. Ayrıca tasarım süreci, kullanılacağı yer gibi özellikler de tabelaların fiyatının belirlenmesine yardımcı olmaktadır.

whatsapp

whatsapp

whatsapp

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu Konuyu Begendiyseniz  Zümrütevler Kapı Tabelası
 konusuda dikkatinizi çekebilir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: