HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

Gravür Tabela

09.11.2018
Gravür Tabela

Gravür Tabela

Gravür Tabela, tabela çeşitlerinin içinde görselliği en ön planda olan tabeladır. Işıklı tabela grubunda olan gravür tabelalarının kullanım alanları da bir hayli fazladır. Görselliği ön planda tutuyorsanız eğer seçiminizi gravür tabeladan yana kullanabilirsiniz. Hem iç hem dış mekân kullanımlarına uygun olan bu tabelalar hava şartlarına karşı dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Bina girişlerinde, poliklinik ve birçok firmanın binalarına asılı bir şekilde gördüğünüz bu tabelalar dikkat çekme konusunda oldukça profesyoneldir. Birden fazla boyut ve yazı şekli olan bu tabelaları siz değerli müşterilerimize göre özelleştirebiliriz. İstediğiniz yazı şekli ve boyutunda hazırlanan bu tabelaların ışıklandırmasını da yine aynı şekilde siz belirleyebilirsiniz. Firma logosu ve isminin yanı sıra daha küçük puntolar ile firma adresleri de yine bu tabela tasarlanırken yer verilmektedir.

Gravür Tabela Örnekleri

Oldukça şık ve modern görünümü sayesinde günümüzün modası olan gravür tabela şeffaf pleksiglas ile yapılmaktadır. Bilgisayarlı CNC lazer kesim ile kesilen tabelalarınız firmanızın daha kurumsal görünmesine de olanak sağlar. Kenarları alüminyum kasadan yapılan bu tabelalar duvara direk dört köşesinden monte edilebildiği gibi üsten askılı bir şekilde de asılabilir. Dış mekâna asılması firmanızın fark edilebilirliğini arttıracağı için dış mekân kullanımlarında amacına daha uygundur. Işıksız olarak da yapılan bu tabelalar genellikle bina içlerinde tercih edilir. Bir muayenehaneniz varsa ya da bir mühendislik firmanız varsa bina içerisinde kolay bulunabilmeniz açısından ışıksız olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Firmaların hızla büyüyüp tanınabilmesi ancak doğru yapılan reklam ile mümkün hale gelir. Tabela da yine hedeflediğiniz kitleye daha kolay ulaşabilmeniz 7/24 kişiler tarafından görünmeniz açısından önemlidir. Gravür tabela ışıklı ve ışıksız olarak ayrılsa da firmanızın ihtiyacı olan tabelayı yine alanında uzman firmalar bilmektedir. Firmamız yıllardır reklam sektöründe faaliyet gösteren ve müşteri beklentilerini karşılayabilecek hizmete sahip bir firmadır. Tabela çeşitleri yanı sıra müşterinin ihtiyaçlarını karşılama konusunda profesyonel olan firmamız daha emin karar vermenize de yardımcı olmaktadır. Yıllardır bu sektörde firmaların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayan ve firmaların hedeflediği müşteriye ulaşmasını sağlayan firmamızı tercih etmekten de asla pişman olmazsınız. Garanti işçilik ile gerçekleştireceğimiz tabela hizmetimizde gülen taraf siz olmaya ne dersiniz?

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu konuyu begendiyseniz Hareketli Tabelası konusuda dikkatinizi çekebilir !!!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: